Хіти тижня. "Оружие возмездия": Унікальні кадри таємної зброї Путіна потрапили в мережу

Атомний підводний човен "Білгород", БПЛА "Посейдон" і стратегічний підводний човен проекту 955 "Борей" сфотографували з супутника.

Секретне російське озброєння - атомний підводний човен "Білгород" і стратегічну підводний човен проекту 955 "Борей" - показали на фото, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Як пише Naked Science, в мережу потрапив знімок з супутника, на якому, ймовірно, відображені дані розробки. Фотографію опублікував дослідник Військово-морського флоту Х. Саттон.З кадру розмір човна можна порівняти з розміром субмарини проекту "Борей".

Безпілотний підводний апарат "Посейдон":Відзначається, що підводний човен К-329 "Білгород" багато фахівців вважають найсекретнішою російської субмариною. Вона виступає в якості носія безпілотного підводного апарату типу "Посейдон", також відомого як "Статус-6".Зброя покликана доставити ядерний боєприпас до берегів ймовірного противника для ураження стратегічно важливих прибережних цілей.

Спуск на воду К-329 "Білгород":

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...