Хіти тижня. "Отаман" виходить на битву: Для ЗСУ розробили нову бойову машину

Розробники БТР заявляють, що на його базі також можливо виготовити самохідну артилерійську установку.

Ліга оборонних підприємств України презентувала Міністерству оборони України проект бронетранспортера «Отаман», призначеного для оснащення підрозділів морської піхоти Військово-морських сил України, передають Патріоти України.

У варіанті для морської піхоти бронемашина використовує колісну формулу 6 × 6, важить 23,5 тонни, може перевозити до п'яти з половиною тонн корисного вантажу або шість чоловік десанту при трьох членах екіпажу.Робочі кресленняБроньований бронетранспортер оснащений бойовим модулем БР-3М "Штурм», а його броня здатна захищати від ураження екіпажу кулями калібру 12,7 мм.

Хіти тижня. "Решает все вопросы, в судах и не только": Стало відоме ім'я власника скандальних "фавел" у центрі української столиці (фото)

середа, 23 жовтень 2019, 16:30

Незаконна надбудова, яка з'явилася на даху житлового будинку на Майдані Незалежності на вулиці Софіївська 1, належить адвокату Пічугіну Дмитру Сергійовичу. По словам мужчины, который проживает в доме с 1954 года, фундамент постройки начал проседать с с...

З архіву ПУ. Ракети летітимуть на Москву екологічно - Greenpeace задоволений: Розсекречено деякі моменти про новітній ОТРК "Грім-2"

вівторок, 22 жовтень 2019, 15:00

Один з найпотужніших засобів стримування Росії тепер, нажаль, без’ядерної України приковує увагу багатьох іноземних фахівців, як з країн-партнерів так і, особливо, з держави агресора. Виставка озброєнь дала їм нову поживу. Як відомо, оперативно-тактичн...