Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити.

Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, передають Патріоти України із посиланням на зарубіжні ЗМІ.

За словами великого провидця, росіянам не уникнути апокаліпсису. «Наближається смертоносний меч мору і війни найжахливіших, ніж бували протягом людського життя», - йдеться в працях Нострадамуса.
На думку конспірологів, пророцтво вже починає збуватися. «Смертоносним мечем мору і війни» провидець називав метеорний потік Дельта-Акваріди. Як казав Нострадамус, природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити.

Київ не володіє інформацією про ситуацію в ОРДЛО. Реінтеграція може вдарити по економіці України

неділя, 24 травень 2020, 13:51

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез

Загибель комбата "Луганськ-1" Губанова може бути пов’язана з контрабандою між Україною та "ЛНР"

п’ятниця, 22 травень 2020, 10:12

Війну на Донбасі можна закінчити, лише покінчивши з контрабандою. Продовження бойових дій, напряму залежить від вирішення питання чинних контрабандних потоків. Війна триває шість років, бо ця проблема продовжує існувати. Ввечері 20 травня поблизу селищ...