Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити.

Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, передають Патріоти України із посиланням на зарубіжні ЗМІ.

За словами великого провидця, росіянам не уникнути апокаліпсису. «Наближається смертоносний меч мору і війни найжахливіших, ніж бували протягом людського життя», - йдеться в працях Нострадамуса.
На думку конспірологів, пророцтво вже починає збуватися. «Смертоносним мечем мору і війни» провидець називав метеорний потік Дельта-Акваріди. Як казав Нострадамус, природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...