"Клевая штука у него торчит": Мережу підкорило фото делегата Папуа - Нової Гвінеї на саміті ООН

Представник екзотичної країни прибув на саміт майже голим.

На саміті ООН. Ілюстрація:http://ua.korrespondent.net/

Український сегмент соціальних мереж підкорив делегат Папуа - Нової Гвінеї, який прийшов на саміт ООН по глобальному потеплінню в Нью-Йорку (США) майже голим. Своєю думкою про те, що відбувається, користувачі поділилися в Facebook, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"“Будьте порядочными и оставайтесь всегда самими собой и в любой ситуации. А это фото сделало мой день", - прокоментував ситуацію на саміті ООН нардеп Борислав Береза.

"Це в Раді? Весело у вас ", - пише Alex Kampf

"Запросіть їх делегацію, до нас в Україну, до Верховної Ради", - запропонував Микола Хім'як.

"“Своя культура, своя одежда. Для лета самое то. Но судя по визгу в СМИ от этого фото, Европа недалеко ушла с тех времен, когда показывала этих людей в клетках в зоопарке", - зазначив Yury Geraskin.

"А он на нас смотрит и недоумевает. Нацепляли тряпок на себя. Зачем? Главное, что ему комфортно", - заявила Марія Стельмах.

"Стильно, модно, молодежно", - резюмував Рост Штеренберг.

"Паспортизація" в ОРЛДО: приховані небезпеки для України

п’ятниця, 30 квітень 2021, 23:25

Нинішня паспортна кампанія дозволить Володимиру Путіну стверджувати, що в Україні порушуються права уже не просто російськомовних громадян, як про це говорили на початку російсько-української війни, а безпосередньо громадян РФ. На мою думку, масовою розд

РФ готує окупацію Маріуполя і Бердянська, щоб відрізати Україну від Азовського моря

субота, 24 квітень 2021, 22:03

Тобто, головний напрямок вторгнення окупантів - це степовий Донбас, напрямок Маріуполь і Бердянськ. Вихід на Запорізьку і Херсонську області, повне охоплення акваторії Азовського моря. При цьому хочу підкреслити, що агресор робить це не для відновлення по