Лід у травні пливе центром міста: Аномальна погода на західній Україні вразила мережу (фото, відео)

Град вкрив землю товстим шаром і здається, ніби це сніг.

У Збараж знову завітала зима. Фото: Фейсбук.

У Збаражі (Тернопільська область) у п'ятницю, 24 травня, пройшла злива із сильним градом, через що деякі вулиці міста виявилися затопленими, передають Патріоти України.

Фотографіями та відео, які показують наслідки аномальної погоди, в соцмережах поділилися місцеві жителі. На багатьох знімках видно, що град вкрив землю товстим шаром і здається, ніби це сніг.

"Збараж накрило проливними дощами, блискавками і засипало градом, автомобілі майже пливуть по центральних вулицях", – написав у своєму Facebook-акаунті депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич.


"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...