Лід у травні пливе центром міста: Аномальна погода на західній Україні вразила мережу (фото, відео)

Град вкрив землю товстим шаром і здається, ніби це сніг.

У Збараж знову завітала зима. Фото: Фейсбук.

У Збаражі (Тернопільська область) у п'ятницю, 24 травня, пройшла злива із сильним градом, через що деякі вулиці міста виявилися затопленими, передають Патріоти України.

Фотографіями та відео, які показують наслідки аномальної погоди, в соцмережах поділилися місцеві жителі. На багатьох знімках видно, що град вкрив землю товстим шаром і здається, ніби це сніг.

"Збараж накрило проливними дощами, блискавками і засипало градом, автомобілі майже пливуть по центральних вулицях", – написав у своєму Facebook-акаунті депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич.


"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...