"Має бути вдячним Раді": Астролог розповів, що Зеленського врятували від "сатанинського дня" для інавгурації

Якщо 20 травня рівно о 10:05 Володимир Зеленський підніме булаву - це взагалі буде блискучий час.

Верховна Рада України обрала сприятливу дату для інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського - 20 травня. Про це в інтерв'ю розповів астролог Влад Росс, передають Патріоти України.

За його словами, 19 травня, день, який вибирав сам Зеленський, дуже несприятливий дня нього. Якби інавгурація відбулася тоді, то він був би повалений, і до кінця свого терміну міг не досидіти, як в своєму серіалі "Слуга народу".

"Але, слава Богу, депутати не проголосували за цей день. Мало того, що була погана прикмета (траурний день зі свічкою), так ще був дуже несприятливий 15-й сатанинський місячний день. Опозиція сонця і місяця кажуть про те, що 19 травня Володимир Зеленський ніяк не зміг би домовитися з Парламентом", - заявив Росс.

Але він підкреслив, що повна зміна ситуації спостерігається 20 травня. "Прекрасний 16-й місячний день, символом якого є голубка, по-іншому метелик, який пов'язаний з перетворенням, очищенням і трансформацією життєвого шляху. Тобто це найсприятливіший день, щоб прийти до влади в країні, очистити її від поганого і дати світлий шлях", - зазначив астролог.

Крім цього він ще помітив і інший збіг у часі, який буде сприятливим для глави держави. "До речі, о 10:05 ранку буде сходити королівська комбінація: лев, розлігшись на траві або цар на троні. І якщо о 10:05 він підніме булаву - це взагалі буде блискучий час. Лев, що сходить, дає можливості дуже великих експансій. Місяць у поєднанні з Юпітером дає можливість вдалих переговорів з зарубіжними країнами. І Україна визначиться в своєму шляху - чи будемо ми в НАТО і Євросоюзі", - розповів Влад Росс.

Але на цьому його прогноз не закінчився, астролог зазначив, що у Зеленського вийде закінчити війну на Донбасі. "Найголовніше, що буде з'єднання Урана з Венерою, пов'язане з миром, і я однозначно даю прогноз, що при правлінні Володимира Зеленського кривава війна на Донбасі закінчиться. Це тріумфальний день, з чим я вітаю всіх українців", - резюмував Росс.

Джерело: Апостроф

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...