Милі пухнастики можуть бути хижаками: Білка напала на змію і з'їла її (фото)

Білки також можуть використовувати шкуру гримучої змії, щоб відлякувати своїх ворогів.

Білка з'їла супротивника. Фото: sciencealert.com.

Вільяму Леггетту, рейнджеру в національному парку Гваделупських гір на заході Техасу, вдалося сфотографувати, як білка поїдає змію. Гризун розпатрав свого природного ворога, і з'їв його майже повністю, передають Патріоти України із посиланням на Science Alert.

На фото зображена білка Otospermophilus variegatus, яка використовувала обидві лапи для захоплення того, що було ідентифіковано як пустельна змія (Masticophis taeniatus), трохи нижче голови змії. На більш пізніх кадрах білка їсть частину змії.

«Зазвичай, вони їдять горіхи і ягоди та інші речі, які легко доступні, але вони також їдять комах, ящірок, змій», — сказав Леггетт.

Служба національних парків (NPS) недавно опублікувала одну з фотографій в соціальних мережах. Згідно з підписом, білка пожирала більшу частину змії, включаючи кістки, до останніх 2 дюймів (5 сантиметрів) або близько того.

Хоча це може здатися рідкісним явищем, у змій і білок більше зіткнень, ніж ви очікуєте. У 2007 році в «Записках Королівського товариства: біологічні науки» було опубліковано дослідження, в якому передбачалося, що білки можуть використовувати викинуту шкуру гримучої змії, щоб уникнути хижаків. Білки жують шкури, а потім доглядають за собою, потенційно маскуючи свій власний запах зміїним.

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а

"Паспортизація" в ОРЛДО: приховані небезпеки для України

п’ятниця, 30 квітень 2021, 23:25

Нинішня паспортна кампанія дозволить Володимиру Путіну стверджувати, що в Україні порушуються права уже не просто російськомовних громадян, як про це говорили на початку російсько-української війни, а безпосередньо громадян РФ. На мою думку, масовою розд