Милі пухнастики можуть бути хижаками: Білка напала на змію і з'їла її (фото)

Білки також можуть використовувати шкуру гримучої змії, щоб відлякувати своїх ворогів.

Білка з'їла супротивника. Фото: sciencealert.com.

Вільяму Леггетту, рейнджеру в національному парку Гваделупських гір на заході Техасу, вдалося сфотографувати, як білка поїдає змію. Гризун розпатрав свого природного ворога, і з'їв його майже повністю, передають Патріоти України із посиланням на Science Alert.

На фото зображена білка Otospermophilus variegatus, яка використовувала обидві лапи для захоплення того, що було ідентифіковано як пустельна змія (Masticophis taeniatus), трохи нижче голови змії. На більш пізніх кадрах білка їсть частину змії.

«Зазвичай, вони їдять горіхи і ягоди та інші речі, які легко доступні, але вони також їдять комах, ящірок, змій», — сказав Леггетт.

Служба національних парків (NPS) недавно опублікувала одну з фотографій в соціальних мережах. Згідно з підписом, білка пожирала більшу частину змії, включаючи кістки, до останніх 2 дюймів (5 сантиметрів) або близько того.

Хоча це може здатися рідкісним явищем, у змій і білок більше зіткнень, ніж ви очікуєте. У 2007 році в «Записках Королівського товариства: біологічні науки» було опубліковано дослідження, в якому передбачалося, що білки можуть використовувати викинуту шкуру гримучої змії, щоб уникнути хижаків. Білки жують шкури, а потім доглядають за собою, потенційно маскуючи свій власний запах зміїним.

Хіти тижня. Авто вилетіло в ліс: У Києві сталася моторошна смертельна ДТП (фото, відео)

субота, 22 червень 2019, 11:00

У неділю, 16 червня, в Києві сталася жахлива ДТП, в якій загинула молода дівчина. Про це повідомляє dtp.kiev.ua, передають Патріоти України. "Знову труп. Жесть в Києві: на Старообухівській трасі: Volkswagen протаранив в зад попутний Daewoo і відлетів в...

Птахи апокаліпсису: Ядерні двигуни СРСР і США

субота, 22 червень 2019, 7:40

Драматична історія розвитку космонавтики. "Часто в общеобразовательных публикациях о космонавтике не различают разницу между ядерным ракетным двигателем (ЯРД) и ядерной ракетной электродвигательной установкой (ЯЭДУ). Однако под этими аббревиатурами скр...