Милі пухнастики можуть бути хижаками: Білка напала на змію і з'їла її (фото)

Білки також можуть використовувати шкуру гримучої змії, щоб відлякувати своїх ворогів.

Білка з'їла супротивника. Фото: sciencealert.com.

Вільяму Леггетту, рейнджеру в національному парку Гваделупських гір на заході Техасу, вдалося сфотографувати, як білка поїдає змію. Гризун розпатрав свого природного ворога, і з'їв його майже повністю, передають Патріоти України із посиланням на Science Alert.

На фото зображена білка Otospermophilus variegatus, яка використовувала обидві лапи для захоплення того, що було ідентифіковано як пустельна змія (Masticophis taeniatus), трохи нижче голови змії. На більш пізніх кадрах білка їсть частину змії.

«Зазвичай, вони їдять горіхи і ягоди та інші речі, які легко доступні, але вони також їдять комах, ящірок, змій», — сказав Леггетт.

Служба національних парків (NPS) недавно опублікувала одну з фотографій в соціальних мережах. Згідно з підписом, білка пожирала більшу частину змії, включаючи кістки, до останніх 2 дюймів (5 сантиметрів) або близько того.

Хоча це може здатися рідкісним явищем, у змій і білок більше зіткнень, ніж ви очікуєте. У 2007 році в «Записках Королівського товариства: біологічні науки» було опубліковано дослідження, в якому передбачалося, що білки можуть використовувати викинуту шкуру гримучої змії, щоб уникнути хижаків. Білки жують шкури, а потім доглядають за собою, потенційно маскуючи свій власний запах зміїним.

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...