Нападають на людей: Під Харковом з'явилися небезпечні для людей гібридні вовки

Вперше нетипову тварину побачили на Харківщині у 2006 році.

У Харківській області прижилися нові тварини. Про це повідомляють зоологи, передають Патріоти України із посиланням на видання "Город Х".

За даними зоологів, серед нових тварин - руда чапля, степовий орел-курник і дуже небезпечна тварина - вовкособака, який винищує тварин і нерідко нападає на людей. Його вперше в регіоні побачили в 2006 році.

"Гібрид - страшніше і крупніше вовка, людини не боїться, підходить до житла і нападає на людей", - зазначила зоолог Тетяна Атемасова.

Хіти тижня. Попадання одне на мільйон: Захисники України точним ударом знищили групу "гібридів" Путіна, що втікали (відео 16+)

понеділок, 15 липень 2019, 21:30

Ворога схоже накрили зі штатного армійського міномету. Оскільки це не снайперська зброя, так влучити, навіть з коригуванням безпілотником по мішені, що рухається, справа дуже непроста. Українські військові точним ударом знищили групу російських найманц...

Відновлення Сєвєродонецького аеропорту, або "Старі" корупційні схеми нової команди Зеленського

понеділок, 15 липень 2019, 11:23

Виділення в умовах війни і економічної кризи мільярдів бюджетних коштів на роботи щодо відновлення аеропорту, який знаходиться поблизу від лінії зіткнення- це злочин. Глава Луганської військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький заявив, що пр...