Навмисно таке не вигадаєш: У США ведмідь викрав авто і потрапив у ДТП (фотофакт)

Ведмідь, який заліз в автомобіль, випадково увімкнув нейтральну передачу та їхав на машині, поки та не врізалася в дерево.

Авто, яке викрав ведмідь. Фото: Фейсбук.

У місті Боулдер (штат Колорадо, США) ведмідь викрав легковий автомобіль і потрапив у ДТП. Про це повідомила прес-служба поліції у Facebook, передають Патріоти України.

У поліції розповіли, що ведмідь відчинив водійські двері і заліз у салон. Двері зачинилися і тварина почала бігати по салону, намагаючись вибратися. У якийсь момент ведмідь випадково увімкнув нейтральну передачу і машина почала котитися з пагорба. Проїхавши приблизно 30 метрів, автомобіль врізався в дерево.

Унаслідок ДТП машина була сильно пошкоджена. Також постраждали дверні панелі, які ведмідь намагався виламати. Після ДТП тварині вдалося вибратися із салону й утекти. У зв'язку з інцидентом поліція закликала місцевих жителів не залишати машини відчиненими.

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.