Одна з найбільших таємниць Третього Рейху: Німецькі дослідники знайшли нові докази існування бази Гітлера в Антарктиді

Закинутий об'єкт в Антарктиді, котрий продовжують досліджувати останні кілька років, може бути тією самою німецькою "Базою 211", яку нібито наказали будувати напередодні Другої Світової війни керівництво Третього Рейху. Як вважає група дослідників на чолі з Клаусом Функером, підтвердженням цього може бути злітно-посадкова смуга, яка проглядається з супутника. На думку дослідників саме таким чином будували такі смуги для льотчиків Люфтваффе, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Sun.
Зовсім недавно в районі Землі Королеви Мод ентузіасти ідентифікували занедбані будівлі нібито з невідомою базою військового призначення. Вдалося з'ясувати, що все ж наказ Гітлера про створення великої бази в Антарктиді був, і німецькі підводні човни ходили як мінімум до мису Горн. Також нещодавно було виявлено об'єкт, схожий на затоплений підводний човен біля берегів Антарктиди.
Раніше плани створення Німеччиною військової бази в Антарктиді були розкриті в архівах, відкритим ФБР. Планувалося створення постійно діючої військової бази в 1941-43 роках. Однак, спорудження бази не було завершено, згідно з інформацією, отриманою американською розвідкою в кінці війни. У створенні військової бази повинні були бути задіяні, як цивільні судна, так і військові кораблі, в тому числі підводні човни далекого ходу U-977 і U-979.

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...