Одна з найбільших таємниць Третього Рейху: Німецькі дослідники знайшли нові докази існування бази Гітлера в Антарктиді

Закинутий об'єкт в Антарктиді, котрий продовжують досліджувати останні кілька років, може бути тією самою німецькою "Базою 211", яку нібито наказали будувати напередодні Другої Світової війни керівництво Третього Рейху. Як вважає група дослідників на чолі з Клаусом Функером, підтвердженням цього може бути злітно-посадкова смуга, яка проглядається з супутника. На думку дослідників саме таким чином будували такі смуги для льотчиків Люфтваффе, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Sun.
Зовсім недавно в районі Землі Королеви Мод ентузіасти ідентифікували занедбані будівлі нібито з невідомою базою військового призначення. Вдалося з'ясувати, що все ж наказ Гітлера про створення великої бази в Антарктиді був, і німецькі підводні човни ходили як мінімум до мису Горн. Також нещодавно було виявлено об'єкт, схожий на затоплений підводний човен біля берегів Антарктиди.
Раніше плани створення Німеччиною військової бази в Антарктиді були розкриті в архівах, відкритим ФБР. Планувалося створення постійно діючої військової бази в 1941-43 роках. Однак, спорудження бази не було завершено, згідно з інформацією, отриманою американською розвідкою в кінці війни. У створенні військової бази повинні були бути задіяні, як цивільні судна, так і військові кораблі, в тому числі підводні човни далекого ходу U-977 і U-979.

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...