Одна з найбільших таємниць Третього Рейху: Німецькі дослідники знайшли нові докази існування бази Гітлера в Антарктиді

Закинутий об'єкт в Антарктиді, котрий продовжують досліджувати останні кілька років, може бути тією самою німецькою "Базою 211", яку нібито наказали будувати напередодні Другої Світової війни керівництво Третього Рейху. Як вважає група дослідників на чолі з Клаусом Функером, підтвердженням цього може бути злітно-посадкова смуга, яка проглядається з супутника. На думку дослідників саме таким чином будували такі смуги для льотчиків Люфтваффе, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Sun.
Зовсім недавно в районі Землі Королеви Мод ентузіасти ідентифікували занедбані будівлі нібито з невідомою базою військового призначення. Вдалося з'ясувати, що все ж наказ Гітлера про створення великої бази в Антарктиді був, і німецькі підводні човни ходили як мінімум до мису Горн. Також нещодавно було виявлено об'єкт, схожий на затоплений підводний човен біля берегів Антарктиди.
Раніше плани створення Німеччиною військової бази в Антарктиді були розкриті в архівах, відкритим ФБР. Планувалося створення постійно діючої військової бази в 1941-43 роках. Однак, спорудження бази не було завершено, згідно з інформацією, отриманою американською розвідкою в кінці війни. У створенні військової бази повинні були бути задіяні, як цивільні судна, так і військові кораблі, в тому числі підводні човни далекого ходу U-977 і U-979.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...