Одна з найбільших таємниць Третього Рейху: Німецькі дослідники знайшли нові докази існування бази Гітлера в Антарктиді

Закинутий об'єкт в Антарктиді, котрий продовжують досліджувати останні кілька років, може бути тією самою німецькою "Базою 211", яку нібито наказали будувати напередодні Другої Світової війни керівництво Третього Рейху. Як вважає група дослідників на чолі з Клаусом Функером, підтвердженням цього може бути злітно-посадкова смуга, яка проглядається з супутника. На думку дослідників саме таким чином будували такі смуги для льотчиків Люфтваффе, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Sun.
Зовсім недавно в районі Землі Королеви Мод ентузіасти ідентифікували занедбані будівлі нібито з невідомою базою військового призначення. Вдалося з'ясувати, що все ж наказ Гітлера про створення великої бази в Антарктиді був, і німецькі підводні човни ходили як мінімум до мису Горн. Також нещодавно було виявлено об'єкт, схожий на затоплений підводний човен біля берегів Антарктиди.
Раніше плани створення Німеччиною військової бази в Антарктиді були розкриті в архівах, відкритим ФБР. Планувалося створення постійно діючої військової бази в 1941-43 роках. Однак, спорудження бази не було завершено, згідно з інформацією, отриманою американською розвідкою в кінці війни. У створенні військової бази повинні були бути задіяні, як цивільні судна, так і військові кораблі, в тому числі підводні човни далекого ходу U-977 і U-979.

Астролог назвав знаки Зодіаку, які розбагатіють у липні

середа, 26 червень 2019, 17:25

Гороскоп багатства на липень-2019 підготував деяким знакам Зодіаку чудове заохочення за цілеспрямованість, наполегливість, працездатність - ці якості помножені на прихильність зірок можуть принести гідну грошову винагороду, повідомляють Патріоти Україн...

Стовп попелу піднявся на 13000 метрів: З'явилися фото і відео потужного виверження вулкана в Росії

середа, 26 червень 2019, 13:58

Виверження сталося 22 червня і тривало близько 12 годин. Виверження вулкана Райкоке, розташованого на однойменному острові курильського архіпелагу, знищило тут все живе. Кадри екологічної катастрофи вдалося зняти метеорологічним супутникам, передають П...