Перевантаження не загрожує: У мережі показали свіже фото Кримського моста

На півострові теоретично вже почався курортний сезон, однак напливу туристів не спостерігається.​

У мережі з'явилося фото практично порожнього Кримського моста. Його автор, блогер RoksolanaToday & Крим, передають Патріоти України.

«Свежепереполненный мост Фурами, автомобилями туристов…», — написала вона.«Да не переживайте так! Со смердов бабла списали и ладушки. Лозунгов накидали и все в ажуре. А по поводу заполненности моста: глубинный народ копит на ботинки, пешком будут ходить, наверное», припустив один з коментаторів.

А інший висунув версію про невидимих автомобілях, що рухаються по мосту. «Машины невидимые просто. Секретная технология», — написав він.

"Чому "Інформаційний спротив" маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з ОРДЛО?" - Снєгирьов

четвер, 4 червень 2020, 13:05

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Вирішити цю проблему можна створивши аналітичні структури, які б зайнялися інформаційним супроводом діяль

Організаторам стрілянини у Броварах були потрібні глядачі і максимальний розголос навколо цієї події

вівторок, 2 червень 2020, 11:57

У оперативників є такий прийом – відволікання уваги на негідний об'єкт. Робиться це для того, щоб той фокус уваги, який наразі зосереджено в українській громадськості на злочинах співробітників НПУ, які були викриті останнім часом, а саме: події в Кагарли