Перевантаження не загрожує: У мережі показали свіже фото Кримського моста

На півострові теоретично вже почався курортний сезон, однак напливу туристів не спостерігається.​

У мережі з'явилося фото практично порожнього Кримського моста. Його автор, блогер RoksolanaToday & Крим, передають Патріоти України.

«Свежепереполненный мост Фурами, автомобилями туристов…», — написала вона.«Да не переживайте так! Со смердов бабла списали и ладушки. Лозунгов накидали и все в ажуре. А по поводу заполненности моста: глубинный народ копит на ботинки, пешком будут ходить, наверное», припустив один з коментаторів.

А інший висунув версію про невидимих автомобілях, що рухаються по мосту. «Машины невидимые просто. Секретная технология», — написав він.

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...