Пікнік у найглибшій точці планети: На дні Маріанської западини виявили цукерки (відео)

Крім пакета і обгорток, вченим вдалося виявити чотири нових види ракоподібних-амфіпод і рожевого равлика.
Маріанська западина. Фото: Вікіпедія.

На дні Маріанської западини в Тихому океані дослідники виявили пластик: пакет і обгортки від цукерок, а також ймовірно одну цукерку. Про це повідомляє Euronews, передають Патріоти України.

Американський дослідник Віктор Весково разом з командою зробив рекордно глибоке занурення на дно Маріанської западини - на 11 км. Це на 16 м глибше, ніж попереднє занурення, яке відбулося в 1960 році.

Крім пакета і обгорток, вченому вдалося виявити чотири нових види ракоподібних-амфіпод і рожевого равлика. Команда Весково зібрала зразки породи з дна і збирається перевірити, чи містять знайдені живі істоти мікропластик.

Київ не володіє інформацією про ситуацію в ОРДЛО. Реінтеграція може вдарити по економіці України

неділя, 24 травень 2020, 13:51

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез

Загибель комбата "Луганськ-1" Губанова може бути пов’язана з контрабандою між Україною та "ЛНР"

п’ятниця, 22 травень 2020, 10:12

Війну на Донбасі можна закінчити, лише покінчивши з контрабандою. Продовження бойових дій, напряму залежить від вирішення питання чинних контрабандних потоків. Війна триває шість років, бо ця проблема продовжує існувати. Ввечері 20 травня поблизу селищ...