Пікнік у найглибшій точці планети: На дні Маріанської западини виявили цукерки (відео)

Крім пакета і обгорток, вченим вдалося виявити чотири нових види ракоподібних-амфіпод і рожевого равлика.
Маріанська западина. Фото: Вікіпедія.

На дні Маріанської западини в Тихому океані дослідники виявили пластик: пакет і обгортки від цукерок, а також ймовірно одну цукерку. Про це повідомляє Euronews, передають Патріоти України.

Американський дослідник Віктор Весково разом з командою зробив рекордно глибоке занурення на дно Маріанської западини - на 11 км. Це на 16 м глибше, ніж попереднє занурення, яке відбулося в 1960 році.

Крім пакета і обгорток, вченому вдалося виявити чотири нових види ракоподібних-амфіпод і рожевого равлика. Команда Весково зібрала зразки породи з дна і збирається перевірити, чи містять знайдені живі істоти мікропластик.

"Звільнення Безсмертного з мінської переговорної групи - це поступка країні-агресору", - Снєгирьов

п’ятниця, 16 серпень 2019, 12:10

Варто зазначити, що останнім часом подається викривлена ситуація щодо подій на Сході України, вже лунають заяви про впровадження цензури. Приховування інформації про ситуацію в зоні бойових дій, свідчить про використання політичним керівництвом тактики ма

Хіти тижня. Вже зовсім скоро і триватиме 27 років: Розшифровано пророцтво Нострадамуса про Третю світову

вівторок, 13 серпень 2019, 23:30

Згідно з його передбаченням, військові дії розгоряться на Близькому Сході. Відомий французький астролог і віщун Нострадамус передбачив Третю світову війну, яка може початися в 2019 році. Такий висновок зробили фахівці, які працювали над розгадкою катре...