Пікнік у найглибшій точці планети: На дні Маріанської западини виявили цукерки (відео)

Крім пакета і обгорток, вченим вдалося виявити чотири нових види ракоподібних-амфіпод і рожевого равлика.
Маріанська западина. Фото: Вікіпедія.

На дні Маріанської западини в Тихому океані дослідники виявили пластик: пакет і обгортки від цукерок, а також ймовірно одну цукерку. Про це повідомляє Euronews, передають Патріоти України.

Американський дослідник Віктор Весково разом з командою зробив рекордно глибоке занурення на дно Маріанської западини - на 11 км. Це на 16 м глибше, ніж попереднє занурення, яке відбулося в 1960 році.

Крім пакета і обгорток, вченому вдалося виявити чотири нових види ракоподібних-амфіпод і рожевого равлика. Команда Весково зібрала зразки породи з дна і збирається перевірити, чи містять знайдені живі істоти мікропластик.

Поближче до пекла? Держдума Росії йде під землю (відео)

неділя, 26 травень 2019, 18:15

Скандальний російський політик Володимир Жириновський упевнений - необхідно негайно починати будувати нову будівлю. Будівля російської Держдуми в Москві може в будь-який момент піти під землю, оскільки знаходиться в аварійному стані, зазначають Патріот...

Хіти тижня. В Україні створили заміну скандальним "мінометам Пашинського"

неділя, 26 травень 2019, 13:00

На відміну від "Молота", міномет "Бучарда" є самостійним продуктом, а не копією радянського. В Україні на заміну міномету "Молот" створюють новий 120-мм міномет "Бучарда", який має значну перевагу над попередньою зброєю. Створюється міномет на базі Ста...