Пікнік у найглибшій точці планети: На дні Маріанської западини виявили цукерки (відео)

Крім пакета і обгорток, вченим вдалося виявити чотири нових види ракоподібних-амфіпод і рожевого равлика.
Маріанська западина. Фото: Вікіпедія.

На дні Маріанської западини в Тихому океані дослідники виявили пластик: пакет і обгортки від цукерок, а також ймовірно одну цукерку. Про це повідомляє Euronews, передають Патріоти України.

Американський дослідник Віктор Весково разом з командою зробив рекордно глибоке занурення на дно Маріанської западини - на 11 км. Це на 16 м глибше, ніж попереднє занурення, яке відбулося в 1960 році.

Крім пакета і обгорток, вченому вдалося виявити чотири нових види ракоподібних-амфіпод і рожевого равлика. Команда Весково зібрала зразки породи з дна і збирається перевірити, чи містять знайдені живі істоти мікропластик.

З архіву ПУ. Ракети летітимуть на Москву екологічно - Greenpeace задоволений: Розсекречено деякі моменти про новітній ОТРК "Грім-2"

вівторок, 22 жовтень 2019, 15:00

Один з найпотужніших засобів стримування Росії тепер, нажаль, без’ядерної України приковує увагу багатьох іноземних фахівців, як з країн-партнерів так і, особливо, з держави агресора. Виставка озброєнь дала їм нову поживу. Як відомо, оперативно-тактичн...

З архіву ПУ. Обвал Керченського моста: Повідомляється вже про дві пошкоджені опори (фото, відео)

понеділок, 21 жовтень 2019, 23:55

Як усім добре відомо із життя, одна річ, яка падає, із великою імовірністю може пошкодити іншу, котра опинилася під нею. Будівельники злощасного мосту змогли переконатися в цьому особисто. Проліт споруджуваної залізничної частини Кримського моста, що в...