Поки в Росії ліплять фігурки із лайна: Китайці навчилися перетворювати мідь на золото

​Новий метал дозволить скоротити використання дорогоцінних металів в промисловості.

Китайці навчилися перетворювати мідь на золото. Ілюстрація: соцмережі.

Китайські вчені знайшли можливість значно скоротити використання рідкісних, дорогих металів в якості каталізаторів, передають Патріоти України з посиланням на журнал Science Advances.

Зробити це дозволить новий винахід дослідників з провінції Ляонін (місто Далянь), які за допомогою нової методики перетворили мідь в матеріал, який за своїми характеристиками дуже схожий на золото. Він може витримувати високі температури, окислення і ерозію.

Група вчених за допомогою «стрілянини» в мідну мішень струменем гарячого, електрично зарядженого газу аргону, змогла отримати унікальні наночастинки з міді. Зазначається, що новий матеріал можна використовувати для виготовлення фальшивих золотих монет, так як його щільність залишається такою ж, як у звичайної міді. Однак, на думку вчених, новий метал дозволить здешевити каталізатори, для яких використовується золото та інші дорогоцінні метали.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а