Помер найвідоміший "агент-007": Шанувальники "Бондіани" в траурі

Британський актор Роджер Мур більше за всіх своїх колег грав у стрічках роль Джеймса Бонда. Сер Роджер помер у віці 89 років.

Про це розповіли його представники у Twitter, зазначають Патріоти України. У повідомленні йдеться, що Мур помер у Швейцарії, де він лікувався від раку. Роджер Джордж Мур зіграв Джеймса Бонда у фільмах "Живи та дай померти", "Чоловік із золотим пістолетом", "Шпигун, який мене кохав", "Місячний гонщик", "Тільки для ваших очей", "Восьминіжка" та "Вид на вбивство".

Вперше агента 007 Роджер Мур зіграв у 1973 році у восьмому фільмі "Живи та дай померти".

Публіка із захопленням сприйняла актора у новому амплуа, що дозволило йому знятися у 7 фільмах загалом і поставити абсолютний рекорд.

Найбільш схвальні відгуки він отримав за роль у фільмі "Шпигун, який мене кохав", який і сам Мур вважав одним із найбільш вдалих.

У "Бондіані" Мур знімався протягом 12-ти років. Після зйомок у фільмі "Вид на вбивство" Роджер пішов й відтоді рідко з'являвся у кіно.

Актор був благодійником і філантропом, багато років співпрацював із дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ.


"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг", - політолог

п’ятниця, 18 червень 2021, 22:29

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг. Пам’ятаєте як колишній радник голови Офісу президента Уманський заявив, що гроші із "ковідного фонду", які «чомусь» направили на будівництво д...

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше