"Послизнувся і впав. Будь-хто з нас може загинути": Жириновський про смерть голови комісії Ради Федерації з підготовки до ЧС-2018 (відео)

Жириновський заявив, що він розмовляв із Тюльпановим перед його смертю і домовлявся про спільний візит у Туркменію на заходи із вшанування всесвітнього дня здоров'я.

Володимир Жириновський. Фото: Новости Хакасии.

Депутат російської Держдуми Володимир Жириновський розповів про обставини смерті в лазні голови комісії Ради Федерацій з підготовки до ЧС-2018 Вадима Тюльпанова, передають Патріоти України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, Жириновський заявив, що він розмовляв із Тюльпановим перед його смертю і домовлявся про спільний візит у Туркменію на заходи із вшанування всесвітнього дня здоров'я. "Бачите, як життя влаштоване. Послизнувся в лазні. Упав. Перелом. Основи черепа. Будь-хто з нас може загинути тому, що слизько ж. Ванна, лазня - всюди, де вода, слизько. Люди поспішають і все таке", - сказав Жириновський.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а