"Прямо китайские фонарики!": Одесити побачили в небі дивні кулясті вогні (відео)

Думки про природу цього явища розділилися: одні користувачі впевнені в тому, що це візит НЛО, інші ж висловлюють версію про "земне" походження вогнів.

Дивні вогники у небі. Фото: соцмережі.

Пізно ввечері, 17 вересня, під Одесою, в районі Чорноморська, місцеві жителі бачили в небі дивні кулясті вогні. Свідки зняли незвичайне явище і показали в мережі, передають Патріоти України.

Зокрема, користувачі Facebook говорять про те, що яскраві кульки були видні з Овідіополя, Молодіжного, Санжейки, Великодолинського, на трасі Одеса-Чорноморськ і т. ін.

Одесити спостерігали також дані вогні - за їхніми словами, їх можна було побачити з верхніх поверхів висоток на Таїрова. Думки про природу цього явища розділилися: одні користувачі впевнені в тому, що це візит НЛО, інші ж висловлюють версію про "земне" походження вогнів, наприклад, що це могли бути дрони або інша військова техніка.

Было над Молодежным. Наблюдали всем домом",

"Китайские фонарики?",

"Там наблюдали просто высший пилотаж, зигзаг, елочка, сигара.. все четко",

"Тоже видел из машины где-то в 19.30. Думал какую-то новую вышку поставили в направлении Дружбы",

"Видел только этот свет в напрямку тарсы Одесса-Черноморск", - пишуть у мережі.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а