Що їсти, щоб мозок приймав правильні рішення, - лікар-дієтолог

Збалансоване харчування допомагає не тільки добре почуватися.

Мозку дуже подобаються страви із бобових. Фото: people.in.ua.

"Здоровий мозок і кишечник - це два "Атланти", на яких тримаються всі функції нашого тіла, наші емоції, сприйняття світу. Один "Атлант" підтримує іншого, і лише разом вони — сила. Обидва люблять дуже подібну їжу, бо ще в утробі матері розвинулись із однієї тканини", - пише дієтолог Оксана Скиталінська на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ця їжа дуже проста:
1. Трохи бобових, бо це супер продукт, який поєднує білки з розчинною клітковиною. Бобові живлять "елітну" мікрофлору кишечника, а та, із вдячності, синтезує КЛЖК (коротколанцюгові жирні кислоти), які омолоджують кишечник і мозок.
Мозок приймає правильні рішення, і ми отримуємо від цього приємні емоції.
2. Червоний пекучий перець пригнічує розмноження умовно патогенної мікрофлори, щоб знала своє місце.
3. Томатний сік - це поліфеноли, каротиноїд лікопен, які зміцнюють ГЕБ (гемато-енцефалічний бар'єр). Цей фільтр-трудяга, який невтомно працює, вибираючи з потоку поживних речовин, які поступають з током крові у мозок, лише найкращі.
4. Олеанолова кислота оливкової олії - це і природній протизапальний засіб, і "омолоджувач" судин і засіб, який стимулює самоочищення клітин від різного роду сміття, і входить до складу багатьох оздоровчих дієт: Середземноморської, DASH (від високого тиску) і MIND - дієти для здорового мозку".

Поближче до пекла? Держдума Росії йде під землю (відео)

неділя, 26 травень 2019, 18:15

Скандальний російський політик Володимир Жириновський упевнений - необхідно негайно починати будувати нову будівлю. Будівля російської Держдуми в Москві може в будь-який момент піти під землю, оскільки знаходиться в аварійному стані, зазначають Патріот...

Хіти тижня. В Україні створили заміну скандальним "мінометам Пашинського"

неділя, 26 травень 2019, 13:00

На відміну від "Молота", міномет "Бучарда" є самостійним продуктом, а не копією радянського. В Україні на заміну міномету "Молот" створюють новий 120-мм міномет "Бучарда", який має значну перевагу над попередньою зброєю. Створюється міномет на базі Ста...