"Сміливці швидко опинилися ззаду та почали ритися у сумці": Нардеп розповів, як провчив росіян у Парижі

Володимир Ар'єв прилетів до Парижа на засідання комітету ПАРЄ, але ще до офіційних заходів із ним трапилося дещо цікаве.
Володимир Ар'єв. Фото: УНІАН.

Народний депутат від БПП Володимир Ар'єв розповів, що знайшов, чим відповісти росіянам, які в Парижі включили промову російської телеведучої Ксенії Собчак зі зверненням до президента України Петра Порошенка з приводу заборони російських соцмереж. Розповідь з'явилася на сторінці нардепа в Facebook, передають Патріоти України.

Ось що написав нардеп: "Прилетів в Париж на засідання комітета ПАРЄ. Стою з паспортом в довжелезній черзі прикордонного контролю. За мною, судячи з "ааакценту", двоє з російської столиці. Заглядають через плече (от же ж паскудна звичка), сканують чий паспорт в руках і за півхвилини, чую, включили свіжу рєчуху Собчак з явною цільовою аудиторією у вигляді мене.

Ок. Дістаю телефон, знаходжу не менш свіже відео з мексиканського Канкуна, де місцеві жорстоко покарали російського фашиста за знущання над мексиканками, тримаю так, щоб через плече добре видно було. Зі звуком. За хвилину за мною стояли канадійці, а сміливці ззаду діловито рилися в сумці, пропускаючи перед собою інших".


Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а