"Справжня бой-баба!": Захарченко розповів, як його дружина воювала за аеропорт (відео)

Якщо вірити ватажку терористів, вона не просто обстрілювала українських бійців з автомата Калашникова, але і координувала рух підрозділів.

Захарченко із дружиною. Фото: соцмережі.

Ватажок «ДНР» Олександр Захарченко заявив російському телеканалу Life, що в 2014 році атакував українських «кіборгів», які захищали Донецький аеропорт, разом зі своєю дружиною Наталею. Новину передають Патріоти України.

Так, з нагоди 3-ї річниці початку боїв за ДАП, він заявив, що його дружина нібито, побоюючись за його життя, поїхала разом з ним захоплювати аеропорт. При цьому він підкреслив, що вона не просто обстрілювала українських бійців з автомата Калашникова, але і координувала рух підрозділів.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а