Справжній марсіанський пейзаж: У мережі показали наслідки пожеж у Сибіру (відео)

Замість лісів та прозорого повітря можна побачити тільки пустелю, заповнену димом та попелом.

Після масштабних лісових пожеж, величезна територія Сибіру перетворилася в рівнини із попелу, неначе на кадрах із документального фільму про Марс. Відповідне відео "марсіанських пейзажів" публікує "Бурхливий світ" в Telegram-каналі, передають Патріоти України.

"У Забайкальському краї після лісових пожеж можна знімати ремейк "Марсіанина". Декорації вже готові - вогонь перетворив місцевий ландшафт в картину з Червоної планети", - підписані кадри.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...