Сурков готує загострення на Донбасі - волонтери перехопили листа

Все вказує на те, що резерви найманців активно готують до мобілізації.

Сурков готує чергову капость. Фото: Коммерсант.

Радник президента РФ Владислав Сурков готує загострення в зоні АТО, за допомогою підконтрольної йому структури "Союз добровольців Донбасу" (СДД). Про це з посиланням на результати власного дослідження і свідоцтва бойовиків повідомляє InformNapalm, передають Патріоти України.

За даними волонтерів, в червні Донбас може очікувати загострення бойових дій, про що свідчить аналіз відеозаписів інтерв'ю і листування терористів Суркова. Так, все вказує на те, що резерви найманців активно готують до мобілізації. Крім того, структури Суркова на окупованих територіях почали психологічну кампанію по нагнітанню страхів серед місцевого населення через нібито заплановані українськими військовими "провокації".

За даними видання, в СДД налічується близько тисячі найманців, багато з яких також брали участь в бойових діях на Донбасі, у Сирії і у Карабасі. "Ймовірно, основною метою мобілізації професійних найманців під дахом Суркова є створення локальних загострень на окремих напрямках українського фронту на передовій, де не можна використовувати кадрових російських військових", - відзначили волонтери. Крім того, вони виклали в загальний доступ імена всіх бойовиків СДД і інші їхні особисті дані.

"Паспортизація" в ОРЛДО: приховані небезпеки для України

п’ятниця, 30 квітень 2021, 23:25

Нинішня паспортна кампанія дозволить Володимиру Путіну стверджувати, що в Україні порушуються права уже не просто російськомовних громадян, як про це говорили на початку російсько-української війни, а безпосередньо громадян РФ. На мою думку, масовою розд

РФ готує окупацію Маріуполя і Бердянська, щоб відрізати Україну від Азовського моря

субота, 24 квітень 2021, 22:03

Тобто, головний напрямок вторгнення окупантів - це степовий Донбас, напрямок Маріуполь і Бердянськ. Вихід на Запорізьку і Херсонську області, повне охоплення акваторії Азовського моря. При цьому хочу підкреслити, що агресор робить це не для відновлення по