Символічно, що в День Росії: В РФ прокинувся потужний вулкан, який вважали згаслим (відео)

Виверження вулкана Удіна було б рівносильно виверженню Везувію в 79 році нашої ери, яке знищило місто Помпеї.

Вулкан Велика Удіна. Фото: РБК.

У Росії, на далекому сході країни на Камчатці прокинувся вулкан, який до цього вважався вимерлим, його ймовірне виверження може мати катастрофічні наслідки. Про це пише Rzeczpospolita з посиланням на дані вчених, передають Патріоти України.

Зазначається, що мова йде про вулканічний масив Удіна, який розташований в центральній частині Камчатки. Він складається з двох вулканів: Велика Удіна (2920 метрів) і Мала Удіна (1945 метрів). Вважалося, що як мінімум один з вулканів заснув назавжди, проте вчені помітили збільшення сейсмічної активності в районі масиву.

Команда дослідників з РФ, Саудівської Аравії і Єгипту підтвердили попередні виміри, зафіксувавши 559 сейсмічних подій за два місяці. Вони проходили на глибині близько 5 кілометрів. "Сейсмічні властивості вулкана можуть виправдати зміну його статусу з погаслого на активний ... Виверження Удіни може бути катастрофічним", - прийшли до висновку вчені.

За їх словами, це виверження було б рівносильно виверженню Везувію в 79 році нашої ери, яке знищило місто Помпеї.

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез

"Чергове загострення ситуації на сході України - це неприхований тиск з боку Росії на українську владу", - Снєгирьов

вівторок, 26 травень 2020, 12:43

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 16 разів порушили режим припинення вогню. . Під обстріли потрапили позиції ЗСУ неподалік Пісків, Оріхового, Богданівки, Павлополя, Авдіївки, Березового, Мар’їнки, Красног...