Символічно, що в День Росії: В РФ прокинувся потужний вулкан, який вважали згаслим (відео)

Виверження вулкана Удіна було б рівносильно виверженню Везувію в 79 році нашої ери, яке знищило місто Помпеї.

Вулкан Велика Удіна. Фото: РБК.

У Росії, на далекому сході країни на Камчатці прокинувся вулкан, який до цього вважався вимерлим, його ймовірне виверження може мати катастрофічні наслідки. Про це пише Rzeczpospolita з посиланням на дані вчених, передають Патріоти України.

Зазначається, що мова йде про вулканічний масив Удіна, який розташований в центральній частині Камчатки. Він складається з двох вулканів: Велика Удіна (2920 метрів) і Мала Удіна (1945 метрів). Вважалося, що як мінімум один з вулканів заснув назавжди, проте вчені помітили збільшення сейсмічної активності в районі масиву.

Команда дослідників з РФ, Саудівської Аравії і Єгипту підтвердили попередні виміри, зафіксувавши 559 сейсмічних подій за два місяці. Вони проходили на глибині близько 5 кілометрів. "Сейсмічні властивості вулкана можуть виправдати зміну його статусу з погаслого на активний ... Виверження Удіни може бути катастрофічним", - прийшли до висновку вчені.

За їх словами, це виверження було б рівносильно виверженню Везувію в 79 році нашої ери, яке знищило місто Помпеї.

Хіти тижня. Повзучий наступ на передовій: Траншеї копають глибиною з людський зріст (відео)

неділя, 16 червень 2019, 20:00

Бійці ООС розповіли про ситуацію біля Мар’їнки. На Світлодарській дузі зберігається напруга.

У росіян і близько нічого такого немає: "Високоточна "Вільха" готова "кошмарити" гібридне командування", - Злий одесит

п’ятниця, 14 червень 2019, 15:10

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацієювійськово-політичного оглядача Олександра Коваленка про те, чим небезпечна для гібридних військ на окупованій частині Донбасу українська ракета "Вільха", останні держвипробування котрої перед прийня...