Ситуація дуже серйозна: На Житомирщині горять ліси (фото)

Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни.

На Житомирщині горить ліс. Фото: Факти.

У Житомирській області другу добу горить ліс. За останніми даними, в вогні 43 гектара лісового масиву. Спостерігаються три вогнища пожежі між селом Новоозерянка Олевського району та Переброди Овруцького району, повідомляють Патріоти України.

Сигнал про пожежу надійшов о 19.15 23 квітня. Загорілися 5 га лісу на території Олевського району. До полудня 24 квітня в вогні вже були 126 га, в тому числі 25 га лісу, близько 33 га торфовищ.

На ліквідацію вогню була направлена авіація. Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни. На місці залишається 241 рятувальник.
Крім лісів Житомирської області, горять лісові масиви в сусідньому Рівненському регіоні. 24 квітня горіли три лісових масиви - біля Старого Села Рокитнівського району, села Глинне Рокитнівського району та села Будимля Дубровицького району.


Поближче до пекла? Держдума Росії йде під землю (відео)

неділя, 26 травень 2019, 18:15

Скандальний російський політик Володимир Жириновський упевнений - необхідно негайно починати будувати нову будівлю. Будівля російської Держдуми в Москві може в будь-який момент піти під землю, оскільки знаходиться в аварійному стані, зазначають Патріот...

Хіти тижня. В Україні створили заміну скандальним "мінометам Пашинського"

неділя, 26 травень 2019, 13:00

На відміну від "Молота", міномет "Бучарда" є самостійним продуктом, а не копією радянського. В Україні на заміну міномету "Молот" створюють новий 120-мм міномет "Бучарда", який має значну перевагу над попередньою зброєю. Створюється міномет на базі Ста...