Ситуація дуже серйозна: На Житомирщині горять ліси (фото)

Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни.

На Житомирщині горить ліс. Фото: Факти.

У Житомирській області другу добу горить ліс. За останніми даними, в вогні 43 гектара лісового масиву. Спостерігаються три вогнища пожежі між селом Новоозерянка Олевського району та Переброди Овруцького району, повідомляють Патріоти України.

Сигнал про пожежу надійшов о 19.15 23 квітня. Загорілися 5 га лісу на території Олевського району. До полудня 24 квітня в вогні вже були 126 га, в тому числі 25 га лісу, близько 33 га торфовищ.

На ліквідацію вогню була направлена авіація. Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни. На місці залишається 241 рятувальник.
Крім лісів Житомирської області, горять лісові масиви в сусідньому Рівненському регіоні. 24 квітня горіли три лісових масиви - біля Старого Села Рокитнівського району, села Глинне Рокитнівського району та села Будимля Дубровицького району.


"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...