Ситуація дуже серйозна: На Житомирщині горять ліси (фото)

Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни.

На Житомирщині горить ліс. Фото: Факти.

У Житомирській області другу добу горить ліс. За останніми даними, в вогні 43 гектара лісового масиву. Спостерігаються три вогнища пожежі між селом Новоозерянка Олевського району та Переброди Овруцького району, повідомляють Патріоти України.

Сигнал про пожежу надійшов о 19.15 23 квітня. Загорілися 5 га лісу на території Олевського району. До полудня 24 квітня в вогні вже були 126 га, в тому числі 25 га лісу, близько 33 га торфовищ.

На ліквідацію вогню була направлена авіація. Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни. На місці залишається 241 рятувальник.
Крім лісів Житомирської області, горять лісові масиви в сусідньому Рівненському регіоні. 24 квітня горіли три лісових масиви - біля Старого Села Рокитнівського району, села Глинне Рокитнівського району та села Будимля Дубровицького району.


Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.