Ситуація дуже серйозна: На Житомирщині горять ліси (фото)

Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни.

На Житомирщині горить ліс. Фото: Факти.

У Житомирській області другу добу горить ліс. За останніми даними, в вогні 43 гектара лісового масиву. Спостерігаються три вогнища пожежі між селом Новоозерянка Олевського району та Переброди Овруцького району, повідомляють Патріоти України.

Сигнал про пожежу надійшов о 19.15 23 квітня. Загорілися 5 га лісу на території Олевського району. До полудня 24 квітня в вогні вже були 126 га, в тому числі 25 га лісу, близько 33 га торфовищ.

На ліквідацію вогню була направлена авіація. Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни. На місці залишається 241 рятувальник.
Крім лісів Житомирської області, горять лісові масиви в сусідньому Рівненському регіоні. 24 квітня горіли три лісових масиви - біля Старого Села Рокитнівського району, села Глинне Рокитнівського району та села Будимля Дубровицького району.


"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...

"Звільнення Безсмертного з мінської переговорної групи - це поступка країні-агресору", - Снєгирьов

п’ятниця, 16 серпень 2019, 12:10

Варто зазначити, що останнім часом подається викривлена ситуація щодо подій на Сході України, вже лунають заяви про впровадження цензури. Приховування інформації про ситуацію в зоні бойових дій, свідчить про використання політичним керівництвом тактики ма