Таке нечасто побачиш: Поранений бегемот відбився від п'яти левів (відео)

Царі звірів нападали на гіпопотама ззаду. Він кілька разів скидав їх з себе.

Бій гіпопотама із левами. Фото: скріншот з відео.

У заповіднику Мала-Мала в ПАР бегемоту вдалося відбитися від прайду левів. Драматичне відео зняв доглядач парку Деніел Бейлі, передають Патріоти України.

На момент зустрічі з хижаками гіпопотам вже був поранений в сутичці з-за території зі своїм родичем-суперником. Спочатку на потерпілого напали два леви, визнавши його легкою здобиччю. Потім, як пише Daily Mail, вони покликали на допомогу трьох левиць, при яких були дитинчата.

Царі звірів нападали на бегемота ззаду. Він кілька разів скидав їх з себе. А потім увійшов в воду. Леви, які не люблять мокрого, більше не посміли атакувати гіпопотама, що потрапив в свою рідну середу, і пішли з поля бою переможеними.

28-річний Бейлі говорить, що ніколи не бачив нічого подібного. Він вважає, що бегемот зміг уникнути загибелі тільки тому, що поруч опинився водойму.

"Павуки в банці: хто стоїть за загибеллю російського командира батальйону "Призрак", - Снєгирьов

четвер, 29 жовтень 2020, 15:28

Стосовно самого Карякіна, зауважу, що він старанно копіює манеру поведінки своїх ідейних вчителів з числа співробітників органів державної безпеки-сспочатку лідер опозиції усувається, в його загибелі звинувачуються зовнішні вороги, а потім пам’ять загибло

"Про силове звільнення Донбасу: Чи можливо реалізувати запропонований в РНБО сценарій", - Снєгирьов

понеділок, 26 жовтень 2020, 12:10

Подібні заяви з боку Кривоноса — скоріше політичні. Тим більше, що він міцно асоціюється з експрезидентом Порошенком. Наскільки допустимі такі висловлювання з вуст держслужбовця? Тут оцінку має давати керівництво РНБО. Днями заступник секретаря Ради на...