Три метри у повітрі: Незвичне житло для ночівлі здають у Британії (фотофакти)

У британському парку відкрили для туристів наметове містечко на деревах.

У Британії туристам пропонують заночувати у повітрі. Фото: Dayli mail.

В одному з кемпінгів на території національного парку Лейк-Дістрікт у Великобританії можна переночувати, зависнувши у повітрі, повідомляють Патріоти України.

У парку відкрили наметове містечко на деревах. Два великі намети сферичної форми можуть вмістити по три людини кожен. Вони надійно закріплені на висоті 3 метри над землею.

Зовні намети нагадують підвісні будинки. У них є вікна, крізь які вночі можна дивитись на зоряне небо. Всередині облаштоване світлодіодне освітлення та невеликі дивани.

Туристів все ж просять брати з собою спальники. Їжу та напої можна буде приготувати у кемпінговому містечку неподалік. Там же можна скористатись душем та іншими зручностями.

Ніч у такому таборі обійдеться приблизно у 120 фунтів стерлінгів (понад 4000 гривень) у вихідні. У будні такий екстремальний відпочинок обійдеться трохи дешевше – у 100 фунтів (майже 3500 гривень).

Щоправда, адміністрація парку може відмовити вам у поселенні у підвісних наметах через несприятливі погодні умови – наприклад, якщо швидкість вітру перевищуватиме 32 кілометри за годину. Тоді вам повернуть гроші, або запропонують іншу дату. Забронювати ночівлю у таких наметах-гамаках можна з травня до листопада.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...