Три метри у повітрі: Незвичне житло для ночівлі здають у Британії (фотофакти)

У британському парку відкрили для туристів наметове містечко на деревах.

У Британії туристам пропонують заночувати у повітрі. Фото: Dayli mail.

В одному з кемпінгів на території національного парку Лейк-Дістрікт у Великобританії можна переночувати, зависнувши у повітрі, повідомляють Патріоти України.

У парку відкрили наметове містечко на деревах. Два великі намети сферичної форми можуть вмістити по три людини кожен. Вони надійно закріплені на висоті 3 метри над землею.

Зовні намети нагадують підвісні будинки. У них є вікна, крізь які вночі можна дивитись на зоряне небо. Всередині облаштоване світлодіодне освітлення та невеликі дивани.

Туристів все ж просять брати з собою спальники. Їжу та напої можна буде приготувати у кемпінговому містечку неподалік. Там же можна скористатись душем та іншими зручностями.

Ніч у такому таборі обійдеться приблизно у 120 фунтів стерлінгів (понад 4000 гривень) у вихідні. У будні такий екстремальний відпочинок обійдеться трохи дешевше – у 100 фунтів (майже 3500 гривень).

Щоправда, адміністрація парку може відмовити вам у поселенні у підвісних наметах через несприятливі погодні умови – наприклад, якщо швидкість вітру перевищуватиме 32 кілометри за годину. Тоді вам повернуть гроші, або запропонують іншу дату. Забронювати ночівлю у таких наметах-гамаках можна з травня до листопада.

"Павуки в банці": Як насправді було ліквідовано ватажка "ЛНР" Анащенка і чому версія генерала Кривоноса - міф

середа, 5 жовтень 2022, 23:32

Попри результативний характер операцій ГІ "Права Справа", змушений констатувати, що робота місцевих сил спротиву не знайшли належної підтримки з боку ССО. Проте результати цих операцій активно лунають у медіапросторі як власні здобутки українських спецслу

Окупанти укріплюють оборону у Запорізькій області: перекидають війська та активізують ракетні удари

середа, 5 жовтень 2022, 23:23

Намагання росіян розширити межі окупації вкотре доводять, що метою путіна і його поплічників є загарбання всієї України. Зведення Генерального штабу ЗСУ останнього тижня, на жаль, не обходяться без повідомлень про ракетні обстріли Запоріжжя. Як свідчит...