Туристи не залишаються байдужими: У Китаї з'явилася дивна будівля у вигляді американського авіаносця (фото)

На даху будівлі розставлені різні зразки авіаційної техніки Китаю. Вартість екскурсії на об'єкт - 50 юанів.​

Загадковий об'єкт у Китаї. Фото: Google.maps.

Це фото з Google.maps, Китай, околиці озера Діаншан, недалеко від Шанхая. Насправді, об'єкт, який можна побачити на ньому, не є тим, чим здається, зазначають Патріоти України.

Дивлячись на нього, людина задається трьома складними питаннями:

1) Як примудрилися китайці (при всій їх легендарній працьовитості і впертості) затягнути авіаносець в маленьке озерце, де до найближчого океану не спостерігається ніяких глибоководних каналів?

2) Де китайці поцупили американський авіаносець? Авіаносець - не голка, долі всіх списаних авіаносців добре відомі.

3) Нарешті, порівняння об'єкта з масштабною лінійкою показує, що довжина корабля приблизно 220 м, а повинно бути 300+ (як в голлівудському фільмі «Люба, я зменшив дітей!»). Мимоволі закрадається крамольна думка, що китайські моделісти-конструктори, мріючи про книгу рекордів Гіннеса, побудували найбільшу в світі модель авіаносця в масштабі 1: 1,5.

Насправді ж це звичайна будівля довжиною близько 220 м, стилізована під авіаносець. Вона розташована на території Військового освітнього центру в 50 км на захід від Шанхаю на берегах озера Діаншан. На даху будівлі розставлені різні зразки авіаційної техніки Китаю. На галявині поряд теж розміщена військова техніка, включаючи невелику балістичну ракету і танк Т-34. Вартість екскурсії на об'єкт - 50 юанів.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...