Туристи не залишаються байдужими: У Китаї з'явилася дивна будівля у вигляді американського авіаносця (фото)

На даху будівлі розставлені різні зразки авіаційної техніки Китаю. Вартість екскурсії на об'єкт - 50 юанів.​

Загадковий об'єкт у Китаї. Фото: Google.maps.

Це фото з Google.maps, Китай, околиці озера Діаншан, недалеко від Шанхая. Насправді, об'єкт, який можна побачити на ньому, не є тим, чим здається, зазначають Патріоти України.

Дивлячись на нього, людина задається трьома складними питаннями:

1) Як примудрилися китайці (при всій їх легендарній працьовитості і впертості) затягнути авіаносець в маленьке озерце, де до найближчого океану не спостерігається ніяких глибоководних каналів?

2) Де китайці поцупили американський авіаносець? Авіаносець - не голка, долі всіх списаних авіаносців добре відомі.

3) Нарешті, порівняння об'єкта з масштабною лінійкою показує, що довжина корабля приблизно 220 м, а повинно бути 300+ (як в голлівудському фільмі «Люба, я зменшив дітей!»). Мимоволі закрадається крамольна думка, що китайські моделісти-конструктори, мріючи про книгу рекордів Гіннеса, побудували найбільшу в світі модель авіаносця в масштабі 1: 1,5.

Насправді ж це звичайна будівля довжиною близько 220 м, стилізована під авіаносець. Вона розташована на території Військового освітнього центру в 50 км на захід від Шанхаю на берегах озера Діаншан. На даху будівлі розставлені різні зразки авіаційної техніки Китаю. На галявині поряд теж розміщена військова техніка, включаючи невелику балістичну ракету і танк Т-34. Вартість екскурсії на об'єкт - 50 юанів.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою