Туристи не залишаються байдужими: У Китаї з'явилася дивна будівля у вигляді американського авіаносця (фото)

На даху будівлі розставлені різні зразки авіаційної техніки Китаю. Вартість екскурсії на об'єкт - 50 юанів.​

Загадковий об'єкт у Китаї. Фото: Google.maps.

Це фото з Google.maps, Китай, околиці озера Діаншан, недалеко від Шанхая. Насправді, об'єкт, який можна побачити на ньому, не є тим, чим здається, зазначають Патріоти України.

Дивлячись на нього, людина задається трьома складними питаннями:

1) Як примудрилися китайці (при всій їх легендарній працьовитості і впертості) затягнути авіаносець в маленьке озерце, де до найближчого океану не спостерігається ніяких глибоководних каналів?

2) Де китайці поцупили американський авіаносець? Авіаносець - не голка, долі всіх списаних авіаносців добре відомі.

3) Нарешті, порівняння об'єкта з масштабною лінійкою показує, що довжина корабля приблизно 220 м, а повинно бути 300+ (як в голлівудському фільмі «Люба, я зменшив дітей!»). Мимоволі закрадається крамольна думка, що китайські моделісти-конструктори, мріючи про книгу рекордів Гіннеса, побудували найбільшу в світі модель авіаносця в масштабі 1: 1,5.

Насправді ж це звичайна будівля довжиною близько 220 м, стилізована під авіаносець. Вона розташована на території Військового освітнього центру в 50 км на захід від Шанхаю на берегах озера Діаншан. На даху будівлі розставлені різні зразки авіаційної техніки Китаю. На галявині поряд теж розміщена військова техніка, включаючи невелику балістичну ракету і танк Т-34. Вартість екскурсії на об'єкт - 50 юанів.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...