Туристи не залишаються байдужими: У Китаї з'явилася дивна будівля у вигляді американського авіаносця (фото)

На даху будівлі розставлені різні зразки авіаційної техніки Китаю. Вартість екскурсії на об'єкт - 50 юанів.​

Загадковий об'єкт у Китаї. Фото: Google.maps.

Це фото з Google.maps, Китай, околиці озера Діаншан, недалеко від Шанхая. Насправді, об'єкт, який можна побачити на ньому, не є тим, чим здається, зазначають Патріоти України.

Дивлячись на нього, людина задається трьома складними питаннями:

1) Як примудрилися китайці (при всій їх легендарній працьовитості і впертості) затягнути авіаносець в маленьке озерце, де до найближчого океану не спостерігається ніяких глибоководних каналів?

2) Де китайці поцупили американський авіаносець? Авіаносець - не голка, долі всіх списаних авіаносців добре відомі.

3) Нарешті, порівняння об'єкта з масштабною лінійкою показує, що довжина корабля приблизно 220 м, а повинно бути 300+ (як в голлівудському фільмі «Люба, я зменшив дітей!»). Мимоволі закрадається крамольна думка, що китайські моделісти-конструктори, мріючи про книгу рекордів Гіннеса, побудували найбільшу в світі модель авіаносця в масштабі 1: 1,5.

Насправді ж це звичайна будівля довжиною близько 220 м, стилізована під авіаносець. Вона розташована на території Військового освітнього центру в 50 км на захід від Шанхаю на берегах озера Діаншан. На даху будівлі розставлені різні зразки авіаційної техніки Китаю. На галявині поряд теж розміщена військова техніка, включаючи невелику балістичну ракету і танк Т-34. Вартість екскурсії на об'єкт - 50 юанів.

З архіву ПУ. Ракети летітимуть на Москву екологічно - Greenpeace задоволений: Розсекречено деякі моменти про новітній ОТРК "Грім-2"

вівторок, 22 жовтень 2019, 15:00

Один з найпотужніших засобів стримування Росії тепер, нажаль, без’ядерної України приковує увагу багатьох іноземних фахівців, як з країн-партнерів так і, особливо, з держави агресора. Виставка озброєнь дала їм нову поживу. Як відомо, оперативно-тактичн...

З архіву ПУ. Обвал Керченського моста: Повідомляється вже про дві пошкоджені опори (фото, відео)

понеділок, 21 жовтень 2019, 23:55

Як усім добре відомо із життя, одна річ, яка падає, із великою імовірністю може пошкодити іншу, котра опинилася під нею. Будівельники злощасного мосту змогли переконатися в цьому особисто. Проліт споруджуваної залізничної частини Кримського моста, що в...