У нього інші герої: "Я не голосував за Порошенка", - Пашинський

Нардеп зазначив, що завжди буде вдячний Турчинову і додав, що був однак радий тому, що президента України Петра Порошенка обрали в першому турі.

Сергій Пашинський. Фото: Новинарня.

Виконувачу обов'язків президента України Олександру Турчинову "вдалося своєю волею, спокоєм, сталевою витримкою" запобігти захопленню України напередодні президентських виборів. Про це розповів народний депутат від "Народного фронту", голова парламентського комітету з питань нацбезпеки і оборони Сергій Пашинський в ефірі авторської програми Дмитра Гордона "ГОРДОН" на каналі "112 Україна", передають Патріоти України.

"Усю Україну могли захопити! Захопили ж 100 років тому, маючи армію 20 тисяч осіб. Чому ж, маючи 150 тисяч, через 100 років цього не зробити?" – розповів він.

Пашинський зазначив, що завжди буде вдячний Турчинову і додав, що був радий тому, що президента України Петра Порошенка обрали в першому турі. "Я не голосував за Порошенка... Але коли я дізнався, що у нас президента було обрано в першому турі, у мене – як гора з плечей! Усе, ми провели вибори, обрали главу держави, і тепер усе, що лежало на мені, я скину на нього! Пам'ятаю, я був такий щасливий, що навіть незручно", – розповів він.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а