​У Росії розбився Як-18 зі спортивним чиновником. Тих, хто б вижив, немає

У Хабаровському краї Росії 27 квітня розбився навчально-тренувальний літак для цивільної авіації Як-18, повідомляють Патріоти України з посиланням на російське ТАСС.

Авіакатастрофа сталася біля колишнього військового аеродрому Калинка – з невідомих причин літак розбився під час приземлення. На борту перебували керівник компанії – власника літака та пасажир, обоє загинули. Інших подробиць не наводиться.

Адміністрація Хабаровського краю заявила журналістам, що літак не загорівся і не пошкодив під час падіння жодних об'єктів. Обставини і причини аварії встановлюють.

Пізніше ТАСС повідомило, що в авіакатастрофі загинув глава Федерації авіаційного спорту Далекого Сходу.

Як-18 – двомісний навчально-тренувальний літак радянського розроблення. Його використовують переважно у цивільній авіації, зокрема в авіаклубах, як основний літак початкового навчання льотної справи.

Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

понеділок, 18 листопад 2019, 19:19

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

З архіву ПУ. Як виглядає занедбана секретна військова частина під Харковом (фотофакти)

понеділок, 18 листопад 2019, 4:00

Вже близько 13 років "Есхар" покинутий і розкрадений. Відшукати місце не так просто, адже на картах дивізія ніяк не позначена. Харків'янин Олег Мірошниченко показав своїм фолловерам у соцмережі "Вконтакте", як виглядає сьогодні занедбаний зенітно-ракет...