"У стародавньому соборі розкрили таємницю останнього римського імператора", - Mirror (фото)

Вчені-археологи, досліджуючи історію найдавнішого константинопольського патріаршого собору Святої Софії, через 1554 роки встановили місце в колишньому храмі, де стояв під час церемоній бувший на той час правителем Візантії Юстиніан Великий.

Відомо, собор Святої Софії був побудований ще в 532 році нашої ери – він є вінчаючим шедевром епохи правління східно-римського імператора Юстиніана I, який завдяки своїй діяльності по поверненню втрачених імперією земель отримав прізвисько "останній римлянин", передають Патріоти України з посиланням на Mirror.

Реставруючи події, дослідники встановили точне місце, де Юстиніан стояв під час церемоній в соборі Святої Софії. На сьогоднішній день дана ділянка відзначена ледь помітним на тлі загальної величі будівлі кам'яним кругом. Подібними кам'яними дисками в ті часи відзначали місце, де стояли правителі.

Також вчені виявили оригінальний баптистерій, де сім'я імператора хрестила своїх дітей.


"Звільнення Безсмертного з мінської переговорної групи - це поступка країні-агресору", - Снєгирьов

п’ятниця, 16 серпень 2019, 12:10

Варто зазначити, що останнім часом подається викривлена ситуація щодо подій на Сході України, вже лунають заяви про впровадження цензури. Приховування інформації про ситуацію в зоні бойових дій, свідчить про використання політичним керівництвом тактики ма

Хіти тижня. Вже зовсім скоро і триватиме 27 років: Розшифровано пророцтво Нострадамуса про Третю світову

вівторок, 13 серпень 2019, 23:30

Згідно з його передбаченням, військові дії розгоряться на Близькому Сході. Відомий французький астролог і віщун Нострадамус передбачив Третю світову війну, яка може початися в 2019 році. Такий висновок зробили фахівці, які працювали над розгадкою катре...