"Укроборонпром" уточнив, коли модернізована "Вільха" піде у війська (відео)

Збільшена дальність, відносно в цілому досить вдалого первинного виробу, та більша вражаюча сила значно покращать можливості ЗСУ на випадок масованого наступу російських окупантів. Варто пам'ятати, що "Вільха" може дістатись будь-якої точки ОРДЛО.

Держконцерн Укроборонпром планує вже до кінця року почати поставки в армію модернізованих версій РСЗВ Вільха - модифікації Вільха-М дальністю 130 км і Вільха-Р з касетною бойовою частиною, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу держконцерну.

Наразі підприємства "Укроборонпрому" вже завершують основні етапи випробувань модернізованих РСЗВ.

"Модернізації направлені на збільшення дальності польоту, підвищення точності, використання нових конструкторських рішень та матеріалів, що підвищує загальну ефективність цієї високоточної зброї", - цитує прес-служба главу "Укроборонпрому" Павла Букіна.

Як нагадують в держконцерні, згідно з планами військового держзамовника, держвипробування нових версій РСЗВ "Вільха", за підсумками яких очікується їх прийняття на озброєння ЗСУ, заплановані на серпень-жовтень поточного року.

"Таким чином, українська армія вже найближчим часом може отримати модернізовані версії нової високоточної зброї, яка забезпечує знищення противника на дальності у 130 км першим пострілом", - зазначають у держконцерні, нагадуючи, що базова версія РСЗВ "Вільха" вже в серійному виробництві.

Не те мав на увазі Або Від кого захищає Донбас сепаратист Струк

вівторок, 18 червень 2019, 21:45

Виявляється, що під час виступу на мітингу 9 травня 2014 року, коли Струк говорив про негайне знищення тих, чия нога ступить на землю Донбасу, він мав на увазі не вояків ЗСУ, а... гітлерівських загарбників. Кандидат по 113-му округу від партії "Опозиці...

Нападають на людей: Під Харковом з'явилися небезпечні для людей гібридні вовки

вівторок, 18 червень 2019, 12:45

Вперше нетипову тварину побачили на Харківщині у 2006 році. У Харківській області прижилися нові тварини. Про це повідомляють зоологи, передають Патріоти України із посиланням на видання "Город Х". . За даними зоологів, серед нових тварин - руда чапля,...