"Укроборонпром" уточнив, коли модернізована "Вільха" піде у війська (відео)

Збільшена дальність, відносно в цілому досить вдалого первинного виробу, та більша вражаюча сила значно покращать можливості ЗСУ на випадок масованого наступу російських окупантів. Варто пам'ятати, що "Вільха" може дістатись будь-якої точки ОРДЛО.

Держконцерн Укроборонпром планує вже до кінця року почати поставки в армію модернізованих версій РСЗВ Вільха - модифікації Вільха-М дальністю 130 км і Вільха-Р з касетною бойовою частиною, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу держконцерну.

Наразі підприємства "Укроборонпрому" вже завершують основні етапи випробувань модернізованих РСЗВ.

"Модернізації направлені на збільшення дальності польоту, підвищення точності, використання нових конструкторських рішень та матеріалів, що підвищує загальну ефективність цієї високоточної зброї", - цитує прес-служба главу "Укроборонпрому" Павла Букіна.

Як нагадують в держконцерні, згідно з планами військового держзамовника, держвипробування нових версій РСЗВ "Вільха", за підсумками яких очікується їх прийняття на озброєння ЗСУ, заплановані на серпень-жовтень поточного року.

"Таким чином, українська армія вже найближчим часом може отримати модернізовані версії нової високоточної зброї, яка забезпечує знищення противника на дальності у 130 км першим пострілом", - зазначають у держконцерні, нагадуючи, що базова версія РСЗВ "Вільха" вже в серійному виробництві.

З архіву ПУ. Ракети летітимуть на Москву екологічно - Greenpeace задоволений: Розсекречено деякі моменти про новітній ОТРК "Грім-2"

вівторок, 22 жовтень 2019, 15:00

Один з найпотужніших засобів стримування Росії тепер, нажаль, без’ядерної України приковує увагу багатьох іноземних фахівців, як з країн-партнерів так і, особливо, з держави агресора. Виставка озброєнь дала їм нову поживу. Як відомо, оперативно-тактичн...

З архіву ПУ. Обвал Керченського моста: Повідомляється вже про дві пошкоджені опори (фото, відео)

понеділок, 21 жовтень 2019, 23:55

Як усім добре відомо із життя, одна річ, яка падає, із великою імовірністю може пошкодити іншу, котра опинилася під нею. Будівельники злощасного мосту змогли переконатися в цьому особисто. Проліт споруджуваної залізничної частини Кримського моста, що в...