Вкрадено мільйони: У Москві пограбували Центробанк

Злочинець проліз через вікно, викрав гроші, а потім зник.

У Москві пограбували "Центробанк". Фото: 365Info.

У Москві з будівлі Центробанку на Ленінському проспекті викрали 11,4 мільйона рублів. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на "РІА Новини".

Пограбування сталося 29 травня. За попередніми даними, злочинець проліз через вікно, викрав гроші, а потім зник. Наразі встановлються всі обставини події.

Згодом у Банку Росії підтвердили факт розкрадання майна з будинку на Ленінському проспекті. "У результаті проникнення в будівлю Росстандарта за адресою: Ленінський проспект, будинок 9, де Банк Росії орендує приміщення для розміщення своїх структурних підрозділів, було викрадено особисте майно співробітників Банку Росії", - повідомили в прес-службі регулятора. У відомстві додали, що Банку Росії шкоди завдано не було.

"Паспортизація" в ОРЛДО: приховані небезпеки для України

п’ятниця, 30 квітень 2021, 23:25

Нинішня паспортна кампанія дозволить Володимиру Путіну стверджувати, що в Україні порушуються права уже не просто російськомовних громадян, як про це говорили на початку російсько-української війни, а безпосередньо громадян РФ. На мою думку, масовою розд

РФ готує окупацію Маріуполя і Бердянська, щоб відрізати Україну від Азовського моря

субота, 24 квітень 2021, 22:03

Тобто, головний напрямок вторгнення окупантів - це степовий Донбас, напрямок Маріуполь і Бердянськ. Вихід на Запорізьку і Херсонську області, повне охоплення акваторії Азовського моря. При цьому хочу підкреслити, що агресор робить це не для відновлення по