Власниця корови була шокована: У США народилося двоголове теля (фото)

Здоров'я матері мутанта в результаті незвичайних пологів не постраждало.

У США народилося двоголове теля. Фото: The Mirror.

В американському штаті Монтана народилося двоголове теля, передають Патріоти України.

30-річна власниця ферми Хізер Херман розповіла, що проводила щоденний огляд стада, коли помітила, що одна з корів тримається осторонь від інших. Коли Херман підійшла ближче, то побачила біля корови на землі теля, зовнішність якого її шокувала.

«Я бачила раніше подібне на фотографіях, але вперше це сталося на моїй фермі», - говорить Хізер, сім'я якої розводить худобу протягом уже семи поколінь. Жінка також каже, що зазнала змішаних почуттів при погляді на мутанта. «Нікому не хочеться втратити теля або бачити, як страждає ваша тварина. Чесно кажучи, я не хотіла дивитися на нього, коли зрозуміла, що він собою являє», - розповіла фермерша.
Як пише видання The Mirror, теля незабаром померло. Здоров'я його матері в результаті незвичайних пологів не постраждало.

З архіву ПУ. Зброя перемоги: Легендарний ізраїльський танк, котрий палив радянські Т-34, Т-55, Т-62, Т-72

субота, 16 листопад 2019, 23:30

Українці мають не менше завзяття своїх вчорашніх сусідів – євреїв, котрі більше 70 років стримують навалу своїх недружніх сусідів, котрі мають перевагу у 20 разів за людським потенціалом і фінансовим. До того ж їх щедре забезпечувала зброєю та сама Москва

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія