Власниця корови була шокована: У США народилося двоголове теля (фото)

Здоров'я матері мутанта в результаті незвичайних пологів не постраждало.

У США народилося двоголове теля. Фото: The Mirror.

В американському штаті Монтана народилося двоголове теля, передають Патріоти України.

30-річна власниця ферми Хізер Херман розповіла, що проводила щоденний огляд стада, коли помітила, що одна з корів тримається осторонь від інших. Коли Херман підійшла ближче, то побачила біля корови на землі теля, зовнішність якого її шокувала.

«Я бачила раніше подібне на фотографіях, але вперше це сталося на моїй фермі», - говорить Хізер, сім'я якої розводить худобу протягом уже семи поколінь. Жінка також каже, що зазнала змішаних почуттів при погляді на мутанта. «Нікому не хочеться втратити теля або бачити, як страждає ваша тварина. Чесно кажучи, я не хотіла дивитися на нього, коли зрозуміла, що він собою являє», - розповіла фермерша.
Як пише видання The Mirror, теля незабаром померло. Здоров'я його матері в результаті незвичайних пологів не постраждало.

Вже зовсім скоро і триватиме 27 років: Розшифровано пророцтво Нострадамуса про Третю світову

субота, 20 липень 2019, 23:51

Згідно з його передбаченням, військові дії розгоряться на Близькому Сході. Відомий французький астролог і віщун Нострадамус передбачив Третю світову війну, яка може початися в 2019 році. Такий висновок зробили фахівці, які працювали над розгадкою катре...

Байкал перетвориться на калюжу: З'явилися фото "постарілої" Росії

субота, 20 липень 2019, 23:42

Саме так буде виглядати весь світ, якщо не докладати зусиль для поліпшення екологічної ситуації на планеті. На тлі популярного тренду на зістарення облич у додатку FaceApp Greenpeace Росії показав фото "старих" Байкалу, Санкт-Петербурга й Арктики. Знім...