Власниця корови була шокована: У США народилося двоголове теля (фото)

Здоров'я матері мутанта в результаті незвичайних пологів не постраждало.

У США народилося двоголове теля. Фото: The Mirror.

В американському штаті Монтана народилося двоголове теля, передають Патріоти України.

30-річна власниця ферми Хізер Херман розповіла, що проводила щоденний огляд стада, коли помітила, що одна з корів тримається осторонь від інших. Коли Херман підійшла ближче, то побачила біля корови на землі теля, зовнішність якого її шокувала.

«Я бачила раніше подібне на фотографіях, але вперше це сталося на моїй фермі», - говорить Хізер, сім'я якої розводить худобу протягом уже семи поколінь. Жінка також каже, що зазнала змішаних почуттів при погляді на мутанта. «Нікому не хочеться втратити теля або бачити, як страждає ваша тварина. Чесно кажучи, я не хотіла дивитися на нього, коли зрозуміла, що він собою являє», - розповіла фермерша.
Як пише видання The Mirror, теля незабаром померло. Здоров'я його матері в результаті незвичайних пологів не постраждало.

Будівництво відразу засекретили: З'явилися подробиці про нову резиденцію для патріарха Кирила за 2,8 млрд (фото)

четвер, 23 травень 2019, 11:45

Покої патріарха будуть обладнані з використанням сучасних дорогих матеріалів, буде продумано все, аж до системи "розумний будинок". У Росії під Петербургом для глави РПЦ патріарха Кирила будують резиденцію вартістю 2,8 млрд рублів з системою "розумний ...

Милі пухнастики можуть бути хижаками: Білка напала на змію і з'їла її (фото)

середа, 22 травень 2019, 23:46

Білки також можуть використовувати шкуру гримучої змії, щоб відлякувати своїх ворогів. Вільяму Леггетту, рейнджеру в національному парку Гваделупських гір на заході Техасу, вдалося сфотографувати, як білка поїдає змію. Гризун розпатрав свого природного...