Вважала себе лелекою чи монтером? Мережу вразило відео із риссю на електричному стовпі

Для безпеки тварини лінії електропередач були відключені від живлення.

Зазвичай рись можна побачити на дереві. Фото: Вікіпедія.

Днями водії на шосе № 75 у Флориді помітили дику тварину на 12-метровому електричному стовпі, передають Патріоти України.

Все виглядало так, нібито дика кішка вилізла на стовп і не могла назад спуститися. Для безпеки тварини лінії електропередач були відключені. Для того щоб зняти рись з вершини стовпа, рятувальники використовували автомобіль з краном. Вони спробували підштовхнути дику кішку, щоб вона зістрибнула, проте тварина не збиралася цього робити.

Після кількох спроб рятувальників рись обхопила лапами дерев'яну опору і почала злазити вниз. Опинившись на землі, тварина стрімко втекла.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою