Вважала себе лелекою чи монтером? Мережу вразило відео із риссю на електричному стовпі

Для безпеки тварини лінії електропередач були відключені від живлення.

Зазвичай рись можна побачити на дереві. Фото: Вікіпедія.

Днями водії на шосе № 75 у Флориді помітили дику тварину на 12-метровому електричному стовпі, передають Патріоти України.

Все виглядало так, нібито дика кішка вилізла на стовп і не могла назад спуститися. Для безпеки тварини лінії електропередач були відключені. Для того щоб зняти рись з вершини стовпа, рятувальники використовували автомобіль з краном. Вони спробували підштовхнути дику кішку, щоб вона зістрибнула, проте тварина не збиралася цього робити.

Після кількох спроб рятувальників рись обхопила лапами дерев'яну опору і почала злазити вниз. Опинившись на землі, тварина стрімко втекла.

Хіти тижня. Попадання одне на мільйон: Захисники України точним ударом знищили групу "гібридів" Путіна, що втікали (відео 16+)

понеділок, 15 липень 2019, 21:30

Ворога схоже накрили зі штатного армійського міномету. Оскільки це не снайперська зброя, так влучити, навіть з коригуванням безпілотником по мішені, що рухається, справа дуже непроста. Українські військові точним ударом знищили групу російських найманц...

Відновлення Сєвєродонецького аеропорту, або "Старі" корупційні схеми нової команди Зеленського

понеділок, 15 липень 2019, 11:23

Виділення в умовах війни і економічної кризи мільярдів бюджетних коштів на роботи щодо відновлення аеропорту, який знаходиться поблизу від лінії зіткнення- це злочин. Глава Луганської військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький заявив, що пр...