Вважала себе лелекою чи монтером? Мережу вразило відео із риссю на електричному стовпі

Для безпеки тварини лінії електропередач були відключені від живлення.

Зазвичай рись можна побачити на дереві. Фото: Вікіпедія.

Днями водії на шосе № 75 у Флориді помітили дику тварину на 12-метровому електричному стовпі, передають Патріоти України.

Все виглядало так, нібито дика кішка вилізла на стовп і не могла назад спуститися. Для безпеки тварини лінії електропередач були відключені. Для того щоб зняти рись з вершини стовпа, рятувальники використовували автомобіль з краном. Вони спробували підштовхнути дику кішку, щоб вона зістрибнула, проте тварина не збиралася цього робити.

Після кількох спроб рятувальників рись обхопила лапами дерев'яну опору і почала злазити вниз. Опинившись на землі, тварина стрімко втекла.

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при

Спалах короновірусу в ОРДЛО: Україна скасувала обов’язкову самоізоляцію для осіб з окупованих територій

п’ятниця, 31 липень 2020, 18:16

З 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для осіб, які прямують в Україну з окупованих територій Донбасу та анексованого Криму. Самоізоляцію для тих, хто в'їжджає з окупованих територій скасовано через зміни, прийняті Кабміном щодо постанови н...