Вважала себе лелекою чи монтером? Мережу вразило відео із риссю на електричному стовпі

Для безпеки тварини лінії електропередач були відключені від живлення.

Зазвичай рись можна побачити на дереві. Фото: Вікіпедія.

Днями водії на шосе № 75 у Флориді помітили дику тварину на 12-метровому електричному стовпі, передають Патріоти України.

Все виглядало так, нібито дика кішка вилізла на стовп і не могла назад спуститися. Для безпеки тварини лінії електропередач були відключені. Для того щоб зняти рись з вершини стовпа, рятувальники використовували автомобіль з краном. Вони спробували підштовхнути дику кішку, щоб вона зістрибнула, проте тварина не збиралася цього робити.

Після кількох спроб рятувальників рись обхопила лапами дерев'яну опору і почала злазити вниз. Опинившись на землі, тварина стрімко втекла.

"Чорна смерть" стане ще смертоноснішою для окупантів: В Україні створили супер-БТР для морської піхоти ЗСУ

неділя, 26 травень 2019, 10:57

Перші бронетранспортери передадуть ЗСУ на випробування вже восени. Морська піхота Збройних сил України незабаром отримає нові БТР на базі машини "Отаман", які допоможуть у захисті українських позицій від противника на Донбасі. Про це розповів командува...

Хіти тижня. У мережі показали ефектне знищення вантажівки бойовиків на Донбасі (відео)

неділя, 26 травень 2019, 10:00

Після знищення на цій позиції настала тиша. Повідомляється, що на одну з передових позицій бойовиків часто – раз в тиждень – заїжджала вантажівка і з цієї позиції масовано обстрілювали передній край сил ООС. «54-й бригада, позиції якої обстрілювалися т...