Вважала себе лелекою чи монтером? Мережу вразило відео із риссю на електричному стовпі

Для безпеки тварини лінії електропередач були відключені від живлення.

Зазвичай рись можна побачити на дереві. Фото: Вікіпедія.

Днями водії на шосе № 75 у Флориді помітили дику тварину на 12-метровому електричному стовпі, передають Патріоти України.

Все виглядало так, нібито дика кішка вилізла на стовп і не могла назад спуститися. Для безпеки тварини лінії електропередач були відключені. Для того щоб зняти рись з вершини стовпа, рятувальники використовували автомобіль з краном. Вони спробували підштовхнути дику кішку, щоб вона зістрибнула, проте тварина не збиралася цього робити.

Після кількох спроб рятувальників рись обхопила лапами дерев'яну опору і почала злазити вниз. Опинившись на землі, тварина стрімко втекла.

З архіву ПУ. Ракети летітимуть на Москву екологічно - Greenpeace задоволений: Розсекречено деякі моменти про новітній ОТРК "Грім-2"

вівторок, 22 жовтень 2019, 15:00

Один з найпотужніших засобів стримування Росії тепер, нажаль, без’ядерної України приковує увагу багатьох іноземних фахівців, як з країн-партнерів так і, особливо, з держави агресора. Виставка озброєнь дала їм нову поживу. Як відомо, оперативно-тактичн...

З архіву ПУ. Обвал Керченського моста: Повідомляється вже про дві пошкоджені опори (фото, відео)

понеділок, 21 жовтень 2019, 23:55

Як усім добре відомо із життя, одна річ, яка падає, із великою імовірністю може пошкодити іншу, котра опинилася під нею. Будівельники злощасного мосту змогли переконатися в цьому особисто. Проліт споруджуваної залізничної частини Кримського моста, що в...