"Инвесторы с косами вдоль дороги стоят. И тишина": Письменник-бойовик насмішив соцмережу міркуваннями про "економіку ДНР"

Якщо вірити Захару Прилєпіну, то у Криму інвестори вклали гроші усюди, де тільки було можна, а тепер побігли зі своїми грошами у окупований Донецьк. Але це якщо вірити, звичайно...
Захар Прилєпін. Фото: Замполіт.

Користувачів соціальних мереж повеселив вислів одного з ватажків бойовиків "ДНР" письменника Захара Прилєпіна про розвиток економіки окупованих районів Донбасу. Як повідомляє сайт російського телеканалу РЕН.ТВ, терорист заявив про "черги" інвесторів, які поспішають вкласти гроші в окуповані території, передають Патріоти України.

"Інвестори туди з Росії вже стоять в черзі, тому що інвестори добре знають, що в Криму вони не встигли свої гроші вкласти, ось тепер збираються вкладати в Донецьку", - сказав Прилєпін. "Наша рубрика "Всупереч драконам НАТО", - прокоментували цю заяву на сторінці Роисся 24 в Facebook. "Інвестори з косами стоять. І тиша", "Я б акуратніше там був. Може то солдати НАТО інвесторами прикинулись", - пишуть люди в коментарях.

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.

100 тисяч за пост у Фейсбуці: Ексначальник Нацполіції Луганщини судиться з жителем Сіверськодонецька

середа, 23 червень 2021, 23:55

вертає на себе увагу той факт, що незважаючи на контроль з боку керівництва держави, лише 21 квітня 2020 року колишньому керівникові місцевої військово-цивільної адміністрації оголошено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою о