З архіву ПУ. Як виглядає занедбана секретна військова частина під Харковом (фотофакти)

Вже близько 13 років "Есхар" покинутий і розкрадений. Відшукати місце не так просто, адже на картах дивізія ніяк не позначена.

Харків'янин Олег Мірошниченко показав своїм фолловерам у соцмережі "Вконтакте", як виглядає сьогодні занедбаний зенітно-ракетний дивізіон "Есхар" в Харківській області. На особистій сторінці він опублікував фотографії колись секретної місцевості, в якій, судячи з усього, побував сам, повідомляють Патріоти України.

Усі фото - зі сторінки Олега Мірошниченко "Вконтакте".


Як виглядає сьогодні занедбаний зенітно-ракетний дивізіон під Харковом

Наскільки відомо, локація "Есхар" є залишком ядерного щита СРСР. Комплекс побудували в лісі в роки холодної війни, в 1973 році.

Вже близько 13 років "Есхар" покинутий і розкрадений. Відшукати місце не так просто, адже на картах дивізія ніяк не позначена і лише трохи помітна з космосу.


Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при