З архіву ПУ. Як виглядає занедбана секретна військова частина під Харковом (фотофакти)

Вже близько 13 років "Есхар" покинутий і розкрадений. Відшукати місце не так просто, адже на картах дивізія ніяк не позначена.

Харків'янин Олег Мірошниченко показав своїм фолловерам у соцмережі "Вконтакте", як виглядає сьогодні занедбаний зенітно-ракетний дивізіон "Есхар" в Харківській області. На особистій сторінці він опублікував фотографії колись секретної місцевості, в якій, судячи з усього, побував сам, повідомляють Патріоти України.

Усі фото - зі сторінки Олега Мірошниченко "Вконтакте".


Як виглядає сьогодні занедбаний зенітно-ракетний дивізіон під Харковом

Наскільки відомо, локація "Есхар" є залишком ядерного щита СРСР. Комплекс побудували в лісі в роки холодної війни, в 1973 році.

Вже близько 13 років "Есхар" покинутий і розкрадений. Відшукати місце не так просто, адже на картах дивізія ніяк не позначена і лише трохи помітна з космосу.


Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою