З архіву ПУ. Сенсаційна знахідка: Труп Гітлера може бути в підводному човні біля берегів Данії (відео)

Сканування морського дна показало, що субмарина лежить на глибині 123 м, що ускладнює доступ до неї.

Гітлер загинув біля берегів Данії? Архівне фото.

Труп Гітлера може бути в підводному човні біля берегів Данії, повідомляють Патріоти України.

Як виявилося не так давно біля берегів цієї скандинавської держави було виявлено підводний човен із знаменитого «конвою Гітлера», який було потоплено імовірно 6 травня. Саме на ньому, за припущеннями дослідників міг спробувати втекти Гітлер після втечі з Берліна, де можливо було виявлено труп його двійника.

Як повідомляє Daily Mail, знахідка виявлена в десяти морських милях на північ від датського міста Скаген і в дев'яти милях на захід від позиції, на якій, як вважається, її знищив британський важкий бомбардувальник B24 Liberator 6 травня 1945 року.

Сканування морського дна показало, що субмарина в даний момент лежить на глибині 123 м, що ускладнює доступ до неї. При цьому, як стверджується, її положення дуже незвичне - передня частина човна зарита в пісок, а задня частина піднімається над дном на 20 метрів. Частина підводного човна знищена вибухом боєкомплекту, що здетонував. Відомо, що ніхто з екіпажу і пасажирів човна «конвою Гітлера» не вижив.

Народний депутат Кіт просить СБУ розслідувати російське громадянство Пальчевського

неділя, 25 жовтень 2020, 10:51

Варто зауважити, що у період із лютого 2019 року по березень 2020-го Андрій Пальчевський неодноразово брав участь у програмах на телеканалі "Россия 1". Примітно, що під час одного з ефірів за участі Ольги Скабєєвої він заявив, "що більше ви будете нас л

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець"

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.