"Записався у "благодійники": Російський куратор “Бессарабської республіки” перестає займатися Україною

В Україні Інал Ардзінба звинувачується в скоєнні особливо тяжких злочинів, а саме спробі зміни державного кордону України.
Інал Ардзінба. Фото: Думська.

Заступник Владислава Суркова, головний радник управління президента РФ у справах СНД Інал Ардзінба займеться новим “благодійним” рухом в окупованій Абхазії. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Як передає видання "Известия", завтра, 5 червня, в Москві відбудеться установчий з’їзд благодійного руху «Посли доброї волі Абхазії», де буде присутній Ардзінба. Головним завданням даного з’їзду стане реалізація гуманітарних проектів.

У свою чергу, українське видання «Комментарии» передбачає, що в зв’язку з роботою над новим проектом Инал Ардзінба більше не буде займатися справами України в Кремлі. Як зазначає видання Молдаванка, в Україні Ардзінба звинувачується в скоєнні особливо тяжких злочинів, а саме спробі зміни державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією країни, а також він оголошений Україною в міжнародний розшук. Зокрема, українські правоохоронці вважають Ардзінбу архітектором ідеї створення на Півдні Одеської області "Бессарабської Народної Республіки".

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.

100 тисяч за пост у Фейсбуці: Ексначальник Нацполіції Луганщини судиться з жителем Сіверськодонецька

середа, 23 червень 2021, 23:55

вертає на себе увагу той факт, що незважаючи на контроль з боку керівництва держави, лише 21 квітня 2020 року колишньому керівникові місцевої військово-цивільної адміністрації оголошено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою о