"Записався у "благодійники": Російський куратор “Бессарабської республіки” перестає займатися Україною

В Україні Інал Ардзінба звинувачується в скоєнні особливо тяжких злочинів, а саме спробі зміни державного кордону України.
Інал Ардзінба. Фото: Думська.

Заступник Владислава Суркова, головний радник управління президента РФ у справах СНД Інал Ардзінба займеться новим “благодійним” рухом в окупованій Абхазії. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Як передає видання "Известия", завтра, 5 червня, в Москві відбудеться установчий з’їзд благодійного руху «Посли доброї волі Абхазії», де буде присутній Ардзінба. Головним завданням даного з’їзду стане реалізація гуманітарних проектів.

У свою чергу, українське видання «Комментарии» передбачає, що в зв’язку з роботою над новим проектом Инал Ардзінба більше не буде займатися справами України в Кремлі. Як зазначає видання Молдаванка, в Україні Ардзінба звинувачується в скоєнні особливо тяжких злочинів, а саме спробі зміни державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією країни, а також він оголошений Україною в міжнародний розшук. Зокрема, українські правоохоронці вважають Ардзінбу архітектором ідеї створення на Півдні Одеської області "Бессарабської Народної Республіки".

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а