Засіб, доступний кожному: Як просто і швидко прибрати застарілий жир із посуду

У кожної господині на кухні є харчова сода, і саме вона допоможе швидко очистити посуд від жиру.

За допомогою соди посуд легко зробити чистим. Ілюстрація: соцмережі.

Кухня - це місце, яке важко постійно тримати в чистоті. Навіть при акуратному приготуванні їжі на поверхнях осідає невидимий шар жиру, який можна відчути на дотик. Побачити його можна на посуді, особливо якщо його мийка здійснюється швидко і без використання миючих засобів. Часто присутній він між зубцями виделок, на зворотному боці тарілок і в поглибленнях на ложках. Велике його скупчення може стати причиною появи бактерій і неприємного запаху, тому господині потрібно знати, як просто і швидко прибрати застарілий жир з посуду, зазначають Патріоти України.

У кожної господині на кухні є харчова сода, і саме вона допоможе швидко очистити посуд від жиру. Для очищення потрібні таз або каструля, в яку і укладаються підготовлені для очищення тарілки, виделки і ложки. Потім засипається сода в пропорції 2 ложки на літр води, і можна заливати окріп. Чим вище буде температура води, що заливається - тим швидше відійде застарілий жир з поверхні. Посилити ефект від очищення допоможе додавання в воду звичайного засобу для миття посуду.
Для того щоб змивати жир було легше, в такому стані посуд потрібно залишити на півгодини. Також рекомендується періодично додавати в ємність окріп, так як вода буде остигати. На закінчення залишається лише помити посуд під сильним струменем чистої теплої води.
У тому випадку, якщо жир на посуді застарілий, то можна збільшити час замочування з 30 хвилин до години або більше. За такий проміжок часу повинні відійти навіть найбільш застарілі відкладення. У цьому випадку ємність з посудом краще поставити на газ, періодично вимикаючи і вмикаючи його, щоб зберегти високу температуру води.
Яку посуд можна очистити за допомогою соди?
Використовувати соду рекомендується не для всіх типів посуду. З її допомогою жир видаляється з металевих поверхонь, скляних полиць, металевих столових предметів. Підійде даний спосіб очищення і для фаянсових сервізів, однак якщо на них є позолота, то краще таким чином їх не чистити.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...