Зброя майбутнього: ​Корпус морської піхоти США замовив надсучасну розвідувально-бойовану машину

Нова розробка повинна бути готова до 2023 року, і обійдеться військовому відомству як мінімум в $19 млн.

Рендер розвідувально-бойової машини проекту ARV7 квітня Міноборони США і корпорація Science Applications International (SAIC) підписали контракт в рамках програми Armed Reconnaissance Vehicle (ARV), повідомляють Патріоти України з посиланням на Warspot.

За словами заступника командувача Корпусом морської піхоти генерал-лейтенанта Роберта Уолша, якщо раніше військові ставили виробничникам жорсткі рамки, то зараз хочуть вивчити їх бачення і можливості:

"Ми намагаємося дізнатися, який може бути розвідка і контррозвідка майбутнього, а не просто замінити стару машину нової", - зазначив він.

Згідно з контрактом, SAIC побудує для Корпусу морської піхоти США дослідний зразок бойової машини. Ключові завдання ARV - збір і передача розвідданих з поля бою, при цьому машина має нести гармату середнього калібру, оснащуватися ПТРК або дронами-камікадзе, мати засоби для боротьби з повітряними цілями, оснащуватися активною системою захисту і перевозити десант.

У військовому відомстві вказують, що SAIC є одним з підрядників в рамках програми ARV. Завдання цієї корпорації - створити бойову машину, технології якої будуть істотно випереджати всі сучасні розробки по ветроніці (електроніці транспортних засобів). На поле бою машина повинна стати чимось на зразок F-35 для ВПС США. В рамках цього ж конкурсу інший підрядник побудує розвідувальну машину з "традиційним" обладнанням.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...