Зміна вібрацій, а не загибель усього живого: Озвучено несподіваний сценарій апокаліпсису

Кінець старого світу стався в проміжку між 2009 і 2014 роками.

Справжній "кінець світу" не супроводжуватиметься глобальними природними катаклізмами і загибеллю всього живого, передають Патріоти України.

"Кінець світу вже настав. Він настав енергетично", – заявив екстрасенс-медіум Максим Гордєєв. За його словами, "світ постійно змінюється, і закінчення кожного періоду позначається "кінцем світу". Кінцем старого світу".

Як розповів екстрасенс, кінець старого світу стався в проміжку між 2009 і 2014 роками. "Перша ознака, стрибок був в 2009 році, а другий – в 2014 році. І справа тут не у війні в Україні. Зміни торкнулися всього світу. Сьогодні вібрації Землі вже зовсім інші, планета вібрує зовсім по-іншому. У якомусь сенсі зараз ми живемо в постапокаліптичному світі", – переконаний Максим Гордєєв.

Як пояснив екстрасенс, відмінною рисою нового світу, в якому ми живемо, є стрімкий розвиток технологій, зміна способу дій і способу мислення людей. "Але це не означає, що це погано. Світ все одно існує, і він існуватиме, якими б страшними пророцтвами нас не лякали", – підкреслив він.

"Допоки Земля не набере певних вібрацій, певного досвіду, допоки не відбудеться сильного енергетичного набору, вона нікуди не дінеться", – запевнив екстрасенс.

Джерело: Обозреватель

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...