Зміна вібрацій, а не загибель усього живого: Озвучено несподіваний сценарій апокаліпсису

Кінець старого світу стався в проміжку між 2009 і 2014 роками.

Справжній "кінець світу" не супроводжуватиметься глобальними природними катаклізмами і загибеллю всього живого, передають Патріоти України.

"Кінець світу вже настав. Він настав енергетично", – заявив екстрасенс-медіум Максим Гордєєв. За його словами, "світ постійно змінюється, і закінчення кожного періоду позначається "кінцем світу". Кінцем старого світу".

Як розповів екстрасенс, кінець старого світу стався в проміжку між 2009 і 2014 роками. "Перша ознака, стрибок був в 2009 році, а другий – в 2014 році. І справа тут не у війні в Україні. Зміни торкнулися всього світу. Сьогодні вібрації Землі вже зовсім інші, планета вібрує зовсім по-іншому. У якомусь сенсі зараз ми живемо в постапокаліптичному світі", – переконаний Максим Гордєєв.

Як пояснив екстрасенс, відмінною рисою нового світу, в якому ми живемо, є стрімкий розвиток технологій, зміна способу дій і способу мислення людей. "Але це не означає, що це погано. Світ все одно існує, і він існуватиме, якими б страшними пророцтвами нас не лякали", – підкреслив він.

"Допоки Земля не набере певних вібрацій, певного досвіду, допоки не відбудеться сильного енергетичного набору, вона нікуди не дінеться", – запевнив екстрасенс.

Джерело: Обозреватель

Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку

вівторок, 20 серпень 2019, 19:27

Тільки-но Україна озвучила пропозиції щодо нормандського формату, на окупованих територіях Луганської області відразу розпочалися масштабні батальйонно-тактичні навчання на трьох полігонах. Мовиться про серйозне накопичення сил, водночас за легендою відпр

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...