Зима прийде прощатися: Якої погоди очікувати у найближчі дні

У Києві у середу, 27 березня, мокрий сніг з дощем, сильний вітер та максимально лише +4,+5 градусів.

Сніг повернеться, але ненадовго. Фото: соцмережі.

У середу, 27 березня, в Україні очікується сильний вітер, мокрий сніг з дощем та похолодання вночі від +3 до -3, а вдень до +3+6 градусів. Лише на сході та на південному сході України буде тепліше, +5+11 градусів, і мокрий сніг сюди не дійде, лише дощ. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко у Facebook, передають Патріоти України.

«Завтра (27 березня) буде день якраз такого махання ручкою від зими», - зазначила синоптик. За її даними, у Києві у середу, 27 березня, мокрий сніг з дощем, сильний вітер та максимально лише +4,+5 градусів. Але це фактично один день, зазначила Діденко.

«З четверга погода почне вирівнюватися і вже кінець тижня засяє в Україні сонцем, синім небом і тепла погода нарешті підфарбує у нормальні кольори наші посинілі від холоду носи та щоки», - підсумовує синоптик.

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".

Українські дипломати мають використати ситуацію довкола селища Шуми для посилення позицій у переговорах по Донбасу

вівторок, 15 вересень 2020, 22:17

Також зазначу, що місцеві вибори в ОРДЛО мають відбуватися за нормами Копенгагенської конвенції, що передбачає ключову роль спостерігачів ОБСЄ. З огляду на цей факт, Україна на тлі нинішнього скандалу, має підвищувати суб’єктність ОБСЄ і наполягати на том