"21 лютого знищили вже три": Окупанти під час наступу на Запорізькому напрямку застосовують "нову фішку"

На Запорізькому напрямку російські загарбники продовжують штурми малими групами із застосуванням квадроциклів. Це є "новою фішкою" в росіян. Про це повідомив речник угруповання військ "Таврія" Дмитро Лиховій в ефірі телемарафону у четвер, 22 лютого, передають Патріоти України.

"На Запорізькому напрямку противник продовжує піші невеликі штурми малими піхотними групами, так само з застосуванням квадроциклів. Для них це нова така фішка. Якщо за позавчорашню добу було знищено один квадроцикл, то за 21 лютого – знищено і пошкоджено три", – розповів він.

Лиховій заначив, що окупанти використовували квадроцикли і багі на полі бою ще минулого року, однак тоді вони були як про засіб для евакуації. "Зараз вони мають певну змогу їх застосовувати. Але вони знищуються також дуже добре. На кожен такий засіб є протидія. Вона знаходиться. І новинки дуже швидко стають пристріляними", - наголосив Лиховій.

На концерті Кобзона тримається аншлаг і пристойна утилізація техніки росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 27 червня

субота, 27 червень 2026, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:

Казахстан змушений відчутно скоротити видобуток нафти та газу після українських ударів по російських переробних потужностях

субота, 27 червень 2026, 7:27

На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...