А де Богдан? Соня Кошкіна вказала на цікавий момент у переговорах Зеленського і Трампа (фото)

Причини відсутності постійного супутника Зеленського на зустрічі з Трампом поки невідомі.​

Глава Офісу президента Андрій Богдан був відсутній в складі української делегації на зустрічі Володимира Зеленського з президентом США Дональдом Трампом. Про це в своєму Telegram-каналі повідомила журналістка Соня Кошкіна, передають Патріоти України.

За її словами, зустрічі між президентами країн традиційно складаються з двох частин. На першій, офіційній частині, присутні також члени делегацій.

"І ось це - найцікавіше. Особливо важливе розсадження - в точності відображає ієрархію в команді глави держави (випадковостей на такому рівні не буває), статус людей в даній конкретній поїздці. Значить, дивимося з української сторони. Ближче всіх до Зеленського Сергій Шефір, далі Вадим Пристайко та Андрій Єрмак (логічно). Дипломат Ігор Жовква, Давид Арахамія, Юля Ковалів і наш посол при ООН Єльченко (користуючись нагодою, хочу сказати, що він невимовно крутий). Нічого вас не бентежить в цьому представництві? Мене - так. Відсутність Андрія Богдана. Який так не любить віддалятися від президента хоч на крок", - пише Кошкіна.

При цьому, журналістка нагадує, що в самій поїздці Зеленського в Нью-Йорк Богдан брав участь, про що свідчать фото з Генасамблеї ООН. Причини відсутності постійного супутника Зеленського на зустрічі з Трампом поки невідомі.

"І ще цікаво. Коли Зе вийшов до української преси, в поглибленні праворуч від нього (камери це місце "не бачать") стояли всі ті ж Шефір та Єрмак, на яких він - час від часу - озирався, "звіряв годинник", - додала Кошкіна.

Те, чого ніколи не буде у недонаддержави Путіна: Zumwalt завершує набуття бойових спроможностей

середа, 1 квітень 2020, 6:30

Активація бойових систем на есмінці USS Michael Monsoor (DDG 1001) має бути завершена до кінця другого кварталу 2020 року. USS Lyndon B. Johnson (DDG 1002) мають передати флоту до кінця 2020 року. Есмінець ВМФ США USS Zumwalt (DDG 1000) скоро має завер...