
Диктатори Володимир Путін та Олександр Лукашенко 23 липня після переговорів і відвідування храму в Кронштадті поблизу Санкт-Петербурга «вийшли в народ». Вони фотографувалися та обіймалися з людьми. Кадри із заходу опублікували російські Telegram-канали, передають Патріоти України.
Так, із натовпу пролунало запитання: «А як же карантин, Володимире Володимировичу?». На що Путін відповів: «люди важливіші за карантин». Співробітники Федеральної служби охорони брали у росіян їхні смартфони та особисто робили знімки з президентом.
Соцмережі не сприйняли такої ініціативи Путіна і висміяли його за постановочну фотосесію. Деякі коментатори припустили, що глава Кремля спеціально «вийшов до народу», оскільки незабаром у Росії відбудуться президентські вибори.

«У карантині сиділи вони два тижні?», «У пупок цілував?», «Після походу «Вагнера» дідусь почав з «народом зустрічатися» активно», «Скільки в карантині сиділи? Або пиня не справжній?», «Ну за попку він і справді дивно тримає дівчинку», «Співробітники ФСО у Кронштадтського мосту отримали позачергове звання», «То не підпускає до себе нікого ближче ніж на 20 метрів, то фоткається з рандомними людьми в натовпі. Може у нього реально двійник є?», «У масовку крім ФСО включили і дітей співробітників», – написали користувачі в коментарях під відео.
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...