"А путен говорит, что все в норме": Мережу вразив пейзаж у районі ядерної НП у Росії

В радіусі 300 кілометрів від епіцентру детонації "згоріли дерева".

Радіація після вибуху реактивної установки на військовому полігоні під Северодвінськом (Росія) завдала значної шкоди природі. Про це повідомляє ресурс Newsader, передають Патріоти України.

Зазначають, що радіаційний фон в Архангельській області сильно підвищився. Очевидець зняв на відео наслідки вибуху ядерного пристрою, які відобразилися на природі. За словами автора матеріалу, зйомка була зроблена через три дні після події. Вона велася на узбережжі Білого моря.

Кадри показують характерний для радіоактивного впливу пейзаж. "Радіація спалила листя", - констатував автор, висловивши сумніви про правдивість заяв російської влади про те, що радіаційний фон в даному районі відповідає нормі. За його словами, в радіусі 300 кілометрів від епіцентру детонації "згоріли дерева".

У мережі користувачі прокоментували ситуацію.

Резонанс тижня. Закликав відректися від "русского мира": На Росії раптово помер відомий політик

п’ятниця, 22 листопад 2019, 16:30

Ісаєв здобув популярність в Україні після того, як в прямому ефірі на «Росія 1» закликав росіян відмовитися від «русского мира» і радянського минулого. Тоді Ольга Скабеева назвала його ідіотом. У Росії раптово помер лідер громадсько-політичного руху «Н...

"В минулому на нас чекає попелище, а не затишний дім. Поразки, а не звитяги. Руїна, а не ренесанс", - блогер

п’ятниця, 22 листопад 2019, 16:28

"Keep trying" –-таким був "вирок" професора Пола Бомонта, мого наукового керівника в Університеті Абердину, на драфт моєї дипломної. Хоча від кількості його виправлень на берегах тексту мерехтіло в очах, я дослухався поради професора і не припиняв знов...