"Або ми програємо в Україні, або почнеться Третя світова": Симоньян видала плани Путіна

Президент Росії Володимир Путін не визнає поразку у війні проти України. Він віддасть перевагу розв'язати Третю світову або ядерну війну проти Заходу. Таку думку озвучила однією з найвідоміших пропагандисток в Росії Маргарита Симоньян, передають Патріоти України.

На росТБ вона заявила, що ідея про те, що Путін натисне на червону кнопку, "більш вірогідна", ніж те, що він дозволить Росії програти війну.

"Або ми програємо в Україні, або почнеться Третя світова війна. Я думаю, що третя світова війна більш реалістична, знаючи нас, знаючи нашого лідера. Найнеймовірніший результат, що все це закінчиться ядерним ударом, здається мені більш вірогідним, ніж інший варіант розвитку подій", – видала пропагандистка.

Більш того, вона впевнена, що після цього росіяни після цього потраплять в рай. "З одного боку, це мене жахає, але з іншого боку, це те, що є. Ми потрапимо в рай, а вони просто помруть... Всі ми коли-небудь помремо", - заявила Симоньян.

Війська РФ можуть піти в наступ на північному сході від Харкова або з півдня Запоріжжя: Данілов оцінив загрози

середа, 8 лютий 2023, 9:56

Війська країни-агресора РФ мають на меті повне захоплення Донецької та Луганської областей. Однак вони можуть піти в атаку на Харківщині та Запоріжжі. ЗСУ готові до таких сценаріїв - наскільки окупантам вдасться добитися своїх цілей, залежить від дій у...

Росія не має бойової потужності для масштабного наступу в "нереалістичні терміни", - ISW

середа, 8 лютий 2023, 9:40

Військові аналітики в американського Інституту вивчення війни (ISW) прийшли до висновку, що російські війська готують наступ в Україні, для якого їм бракує бойової потужності. . Міністр оборони Росії Сергій Шойгу провів пресконференцію про стан війни...