"Але Львів можемо віддати": Жириновський назвав області України, які нібито повинні увійти до складу Росії

Одіозний політик порадив українцям "забути" про окупований Крим, який нібито тепер буде Росією.

Лідер російської ЛДПР Володимир Жириновський розповів, які території України Росія повинна включити до свого складу. У неопублікованому в Україні інтерв'ю з Дмитром Гордоном, який вирішили оприлюднити журналісти видання "КП", Жириновський заявив, що Росію цікавить практично вся територія України, за винятком Львова та прилеглих до нього областей, передають Патріоти України.

"Вся Малоросія, Новоросія - вся. Але можемо вас пожаліти. Я кажу, Львів віддати і прилеглі регіони. Але під назвою Галичина", - заявив він. За його словами, українці "заборгували" своєю державністю Росії і росіянам, які нібито утворювали ще Київську Русь в 10-м столітті. При цьому він порадив українцям "забути" про окупований Крим, який нібито тепер буде Росією. Жириновський також наполягає, що нібито Росія провела військову операцію в Криму "мирно".

"Ми війну не оголошували, поранених і вбитих немає. Крим сам просився до складу Росії багато-багато років. Я сам туди намагався приїхати, ваші бойовики мене не пускали, ще в 1992 році. До Києва я приїжджав, і я завжди чесно говорив: Крим - це Росія. І ось він повернувся до рідних берегів, тому забудьте Крим", - заявив скандальний політик.

Хіти тижня. Сімейні розбірки "слуги народу" зняли на відео: Нардеп застав дружину з коханцем

четвер, 6 серпень 2020, 18:00

У мережі з'явилося відео бійки, на якому фігурував народний депутат від "Слуги народу" Андрій Стріхарський. Однак політик запевнив, що нікого не бив, а просто хотів з'ясувати стосунки з коханцем дружини. Скандальний ролик спершу з'явився на Telegram-ка...

Хіти тижня. "Арест российских граждан не соответствует духу братских союзнических отношений": МЗС Росії вимагає відпустити заарештованих у Білорусі бойовиків "Вагнера"

четвер, 6 серпень 2020, 17:00

Москва наполягає, що її наймані вбивці затримані під "надуманим приводом". Відкидає звинувачення затриманих у веденні незаконної війни на Донбасі, як і українське громадянство частини з них. Російська Федерація наполягає на якнайшвидшому звільненні заа...