Американський Інститут вивчення війни спрогнозував подальші дії РФ після захоплення Лисичанська

Війська загарбників вірогідно сконцентруються на двох напрямках

Після захоплення Лисичанська війська РФ, швидше за все, почнуть наступ на Сіверськ, місто на Донеччині на шляху до Слов'янська та Краматорська. Але можуть і розвинути серйозніші атаки на Бахмут чи Слов'янськ. Про це, за підсумками неділі, 3 липня, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передають Патріоти України.

Зазначається, що українські війська, ймовірно, продовжать із боями відступати до шосе Е40, яке йде зі Слов'янська через Бахмут у бік Дебальцевого. Поки що незрозуміло, чи ухвалять вони рішення організувати оборону навколо Сіверська.

Водночас на Донеччині російські війська спробували атакувати населені пункти на північ від Слов'янська, але протягом 3 липня не завоювали будь-якої нової території. При цьому, за заявою українського Генерального штабу, армія РФ використовує тут певні інструменти для радіоелектронної боротьби. Різні джерела підтверджують, що Слов'янськ зазнає масованого обстрілу з боку російських військових.

Окупанти не встигають ремонтувати: Нові супутникові знімки показали стан Антонівського мосту після ударів ЗСУ

субота, 20 серпень 2022, 7:30

Стан Антонівського мосту після нових ударів Збройних сил України став ще гіршим. Окупанти поспіхом намагаються "латати" дірки, але все марно - перекидати техніку цим шляхом досі неможливо. Про це свідчать нові супутникові знімки з Херсонщині, опубліко...

Буде чим нищити окупантів! Німеччина спільно з ЄС закуплять для України 225 високоточних снарядів Vulcano

субота, 20 серпень 2022, 7:22

Збройні сили України отримають 225 високоточних артилерійських снарядів Vulcano. Поставку боєприпасів оплатять Німеччина та Європейський Союз. Про це йдеться у заяві Федерального уряду Німеччини, передають Патріоти України. Ці снаряди сумісні з будь-як...