Американці вирахували втрати "оборонки" Росії від COVID-19 по активності мобільних телефонів

Су-57

Російський військово-промисловий комплекс скоротив виробництво через пандемію коронавируса COVID-19, пишуть американські ЗМІ. Висновок про активність на російських оборонних підприємствах був зроблений аналітиками компанії Orbital Insights на основі сигналів мобільних телефонів, зазначають Патріоти України.

Такі дані наводить американське видання Defense One, спираючись на аналітичний звіт компанії Orbital Insights. Так, за інформацією видання, на території московського підприємства авіаційної двигунобудівної компанії «Салют», яке виробляє двигуни для російських Су-27 і китайських винищувачів Chengdu J-10, зараз постійно перебуває на дві тисячі осіб менше, ніж зазвичай. На це вказує пінг стільникових телефонів.

На Уралвагонзаводі, який виробляє танки Т-90 і Т-14 "Армату", зараз працює на 3500 осіб менше, ніж зазвичай.

Нижегородське підприємство «Гідромаш», яке займається розробкою та виробництвом шасі, гідроциліндів і гідроагрегатів для всіх типів літальних апаратів, у тому числі - для Су - 30МК і Су-34, також скоротило штат приблизно на дві тисячі співробітників.

"Але не кожна російська фірма постраждала. У звіті Orbital Insight не виявлено ознак зниження продуктивності на Казанському авіаційному заводі, який займається ремонтом та модернізацію бомбардувальників стратегічного призначення", - вказується в матеріалі.

Orbital Insights - це високотехнологічна американська компанія, що займається аналізом геопросторових та інших даних. Системи Orbital Insights працюють під управлінням нейронної мережі, яка збирає інформацію з відкритих та інших джерел, використовуючи для аналізу і прогнозування супутникові знімки і статистику минулих років.

Слід додати, що технологія виявлення людської активності шляхом контролю їхніх мобільних телефонів є достатньо поширеною. Україна також має подібні напрацювання, які реалізовані у вітчизняних беспілотниках, які застосовуються нашими силовими структурами в зоні ООС.

Мер Садовий вже відреагував: У Львові відбувся "форум російської опозиції"

четвер, 23 травень 2024, 22:16

У четвер, 23 травня, у Львові відбувся форум російської опозиції, у якому нібито взяли участь 40 російських опозиційних об'єднань, а також представники Ради та Офісу президента. Мер Львова Андрій Садовий надіслав запити в органи. Про проведення форуму ...

Естонці вимагають повернути на місце: ФСБ зняла прикордонні буї на Нарві

четвер, 23 травень 2024, 21:14

Російські прикордонники в ніч на 23 травня зняли понад 20 буїв, встановлених прикордонною охороною Естонії на річці Нарві для позначення фарватеру. Про це повідомляє естонський національний телерадіомовник ERR, передають Патріоти України. Глава бюро пр...