"На мій погляд, це рішення мало враховувати наслідки російського важеля і здатності Росії впливати на Україну і Європу завдяки "Північному потоку - 2", - сказав дипломат. - Але я підозрюю, що всередині адміністрації Байдена йшли в першу чергу дебати щодо впливу газопроводу на американо-німецькі відносини. Думаю, що там менше уваги приділяли російському чиннику, а більше - американо-німецькому", - розповів Тейлор.
За його словами, адміністрації Байдена при розгляді цієї проблеми варто було б враховувати наслідки російського важеля, а також здатності Москви впливати на Київ і Європу завдяки газопроводу. Дипломат пояснив, що у Вашингтоні, швидше за все, в першу чергу йшли дебати про вплив проекту на германо-американські відносини. При цьому більше уваги необхідно було приділити саме посиленню Росії, підкреслив екс-посол.
Також дипломат засумнівався в тому, що в американській адміністрації можуть бути радники або посадові особи з проросійськими поглядами.
Голова ГУР Міноборони Кирило Буданов опублікував відео повернення з полону українських військових під час другого етапу обміну 24 травня, передають Патріоти України. «Великий обмін триває. Сьогодні вітаємо на рідній землі ще 307 наших Захисників. Радію...
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі, повноваження якої закінчилися в грудні минулого року, намагалася переконати уряд позбавити експрезидента Михайла Саакашвілі від ув'язнення. Вона заявила про це 23 травня в інтерв'ю телеканалу Formula, яке цитують ...