"На мій погляд, це рішення мало враховувати наслідки російського важеля і здатності Росії впливати на Україну і Європу завдяки "Північному потоку - 2", - сказав дипломат. - Але я підозрюю, що всередині адміністрації Байдена йшли в першу чергу дебати щодо впливу газопроводу на американо-німецькі відносини. Думаю, що там менше уваги приділяли російському чиннику, а більше - американо-німецькому", - розповів Тейлор.
За його словами, адміністрації Байдена при розгляді цієї проблеми варто було б враховувати наслідки російського важеля, а також здатності Москви впливати на Київ і Європу завдяки газопроводу. Дипломат пояснив, що у Вашингтоні, швидше за все, в першу чергу йшли дебати про вплив проекту на германо-американські відносини. При цьому більше уваги необхідно було приділити саме посиленню Росії, підкреслив екс-посол.
Також дипломат засумнівався в тому, що в американській адміністрації можуть бути радники або посадові особи з проросійськими поглядами.
Братислава має намір розблокувати 18-й пакет санкцій Євросоюзу проти Росії вже завтра, 18 липня. Про це у четвер, 17 липня, повідомив прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо через Facebook, передають Патріоти України. Водночас він заявив, що після цього...
Як відомо, І українське, і російське війська шукають ефективні способи ліквідації дронів на оптоволокні, тож в обох сторін з'являються нові гвинтівкові кулі. Шляхом спеціально розробленої бойової частини вони можуть щільно та швидко "розкидати" осколк...